Спецпроєкти

За кожну годину активности adidas пожертвує 1$ Фонду ВООЗ: челендж #HOMETEAMHERO


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

Бренд Adidas запускає челендж #HOMETEAMHERO – віртуальний спортивний проєкт, який об’єднає людей у всьому світі не тільки заради спільних регулярних тренувань, але й для допомоги в боротьбі проти коронавірусу.

За кожну годину активности кожного з учасників, зафіксованої в спортивних програмах, компанія пожертвує 1$ до Фонду солідарности і реагування на COVID-19, створений Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я (ВООЗ).

Реалізація проєкту стала можливою завдяки співпраці Adidas із застосунками з функцією відстеження тренувальної активности на кшталт Garmin, Zwift, Polar, Suunto і JoyRun.

У застосунках Adidas та партнерів буде представлено різноманіття тренувань, які проведуть відомі спортсмени: Давид Альба, захисник футбольного клубу «Баварія», бігунка Сабріна Стенлі і Джордж Норт, зірка збірної Уельсу з регбі.

Кожна хвилина активности має значення – незалежно від того, яким видом спорту ви займаєтеся, якої дисципліни дотримуєтеся, який у вас рівень підготовки і на якій стадії ізоляції ви перебуваєте.

Головна мета проєкту – досягти одного мільйона годин тренувань.

У всьому світі челендж відбудеться в період з 29 травня по 7 червня.

Як приєднатися  до челенжду #HOMETEAMHERO?

1. Завантажте застосунок Adidas Running або Adidas Training, зареєструйтеся або увійдіть через активний обліковий запис.

2. Ви також можете синхронізувати свій акаунт фітнес-застосунків Garmin/Polar/Suunto/Zwift з акаунтом в Adidas Running.

3. Зареєструйтеся в челенджі #HOMETEAMHERO.

4. Публікуйте ваші спортивні результати в межах глобального челенджу в період з 29 травня по 7 червня, і Adidas пожертвує 1$ за кожну годину активности кожного з учасників.

5. Стежте за тренуваннями в різних видах спорту: біг, фітнес, ходьба, велогонки, силові тренування, аеробіка, бігова доріжка, орбітрек, хайкінг, гірський велосипед, йога, катання на роликових ковзанах, скандинавська ходьба, катання на візках, трейлраннінг, хендбайк, спінінг, віртуальний біг, віртуальний велоспорт, скейтбординг, футбол, баскетбол, танці, теніс, регбі та бокс.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь