Спецпроєкти

Дякуємо героям. Mattel випустив нову колекцію фігурок, присвячену усім, хто бореться з COVID-19


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий!  

Компанія Mattel випустила колекцію екшен-фігурок #ThankYouHeroes («Дякуємо героям»), присвячену всім, хто бореться з пандемією коронавірусу на передовій. Колекція складається із 16 різних фігурок: лікарів, медпрацівників, водіїв, працівників магазинів, кур’єрів та ін.

Виручені кошти від продажу фігурок направлять до фонду #FirstRespondersFirst, що підтримує працівників охорони здоров’я та їхні сім’ї під час пандемії

«Ми говоримо про тих сміливців, які і далі виконують свою роботу, попри ризики, щоб забезпечити нашу безпеку і здоров’я. Ми вітаємо цих героїв і думаємо, що вони стануть прекрасними прикладами наслідування для дітей», – йдеться на сайті компанії.

Колекція #ThankYouHeroes буде доступна для попереднього замовлення до 31 травня. Кожна лялька коштуватиме 20$.  На реалізацію ініціативи #FirstRespondersFirst Mattel пожертвує 15$ з кожного продажу іграшки.

Крім цього, Mattel виробляє щитки для обличчя та тканинні маски для медичних працівників. Компанія також дарує іграшки в різні центри догляду за дітьми, допомагає родинам медичних працівників, фондам Baby2Baby, Feed the Children та іншим.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь