Спецпроєкти

Перша країна Європи оголосила про завершення епідемії коронавірусу. Інші перемоги дня


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий!

?Станом на 15 травня у світі від коронавірусу одужало понад 1 мільйон 723 тисяч людей, в Україні – 4473 пацієнти.

?Словенія першою з країн ЄС оголосила про завершення боротьби з коронавірусом.

Уряд Словенії оголосив про офіційне завершення пандемії коронавірусу в країні. Словенія стала першою країною в Європі, яка зробила таку заяву. За останні два тижні у Словенії виявляли менш ніж сім нових випадків коронавірусу щодня. Відтепер люди, які прибувають до країни з інших європейських країн, не будуть зобов’язані проходити 14-денний карантин. Водночас іноземцям з ознаками коронавірусу, як і раніше, будуть забороняти в’їзд до країни.

?У Китаї заявили, що за місяць не зафіксували жодної смерти від COVID-19. Наразі у країні 91 пацієнт на лікуванні від коронавірусу.

?14 травня в Україні від коронавірусу вперше одужало більше людей, ніж захворіло.

?В Іспанії від COVID-19 одужала 113-річна пацієнтка. Вона пережила «іспанку» та дві світові війни.

?Qatar Airways роздасть медикам 100 тисяч безкоштовних квитків. Потрібно заповнити форму.

Авіакомпанія Qatar Airways роздасть медикам 100 тисяч авіаквитків на знак подяки за їхній внесок у боротьбу з коронавірусом. Медики зможуть отримати до двох безкоштовних квитків економкласу на рейси в обидва боки для себе й одного супутника. Крім того, вони матимуть можливість скористатися знижками до 35% у закладах Qatar Duty Free, розташованими в аеропорті в Досі.

Програма триватиме з 12 по 18 травня. Для участи в ній медики мають заповнити форму на сайті, після чого отримають промокод, за допомогою якого зможуть забронювати безкоштовні квитки.

?США надали Україні допомогу в обсязі $25 мільйонів.

Сполучені Штати Америки надали цього тижня Україні допомогу у сфері оборони та безпеки для використання у зоні ООС загальною вартістю понад 25 мільйонів доларів. Цього тижня Відділ оборонного співробітництва отримав пристрої нічного бачення, тепловізори, рації та медичне обладнання загальною вартістю понад 25 мільйонів доларів для використання у зоні ООС.
?Харківські  інженери розробили захисні шоломи для лікарів, у 15 разів дешевші від закордонних аналогів.
Офіційна назва – PAPR (powered air purifying respirator), вона ж повнолицева маска з примусовою фільтрацією повітря, вона ж – моторизований респіратор для очищення повітря. Першу тестову партію передали харківським лікарням: регіональному перинатальному центру (де потрібен високий ступінь захисту породіль), 8 дитячій та 22 дорослій інфекційній лікарням. Тепер інженери шукають робітників для масового виробництва.

?Всі. Свої та український бренд LKostume за підтримки Visa запускають другий етап пошиття костюмів для медиків.

Виробництво, розташоване в Києві, відшиє ще 1200 виробів з нетканого поліпропіленового волокна (щільність – 50 г/м²). Особливої допомоги зараз потребують медичні заклади в невеликих містечках. Саме туди і буде направлена друга партія захисних костюмів: за словами представників офісу реформ, усі відправки формуватимуть відповідно до запитів, що їх роблять головні лікарі опорних лікарень різних областей України.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь