ВІДЕО. «Як це – вийти з карантину»: досвід Китаю, Данії, Швейцарії та США
Ми й далі боремося за достовірну інформацію в межах благодійного проєкту bit.ua #МиВсіВОдномуЧовні. Разом з героями поеми «Енеїда» ми об’єднуємо людей у боротьбі проти хвороби, інформуємо, розповідаємо про можливості допомогти одне одному. Еней, Дідона, Зевс і Венера – ці герої з різними характерами ніби символізують розмаїте українське суспільство. Та, попри все, вони згуртовані і пливуть в одному човні, як і ми мусимо робити.
Цього разу поговоримо про «карантинний» досвід Китаю, Данії, Швейцарії та США: самоорганізованість та законослухняність мешканців цих країн, а також державні стратегії, ініціативи і програми підтримки місцевого бізнесу. Допомагатимуть нам у цьому Лєра Літовка, яка провела карантин у Китаї, Ігор Перегінець, який зсередини знає «карантинну» Данію, Ані Шакарішвілі, яка розповість про досвід Швейцарії, і Богдан Глоба, який перебуває у США карантинної версії.
Модеруватиме зустріч Ольга Руднєва, директорка Фонду Олени Пінчук.
Трохи цікавинок із бесіди (в повному відео їх ще більше – обов’язково дивіться!):
- Високий рівень самосвідомості місцевого населення – те, що дозволило Данії не вводити жорсткий карантин.
- Кожен штат Америки – історія про власний менталітет і культуру, тому кожен з них має свої «карантинні» обмеження.
- Китайська влада запровадила «картковий режим»: тільки з так званою «зеленою карткою» можна потрапити до ресторану, спортзалу і навіть туалету.
- Уряд Швейцарії виділив близько 40 мільярдів на підтримку малого і середнього бізнесу.