Спецпроєкти

Фін в оренду. Уроки щастя від фінів, найщасливішої нації у світі, тепер доступні онлайн


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

Уже третій рік поспіль Фінляндія посідає перше місце в рейтингу найщасливіших країн світу за версією ООН. Фіни вважають, що для щастя потрібні прості та повсякденні речі: короткі прогулянки в лісі, крижані ванни, купання в озері, свіжа смачна їжа тощо.

Щоб допомогти іншим пережити цей непростий час, вони вирішили поділитися деякими своїми порадами, як стати таким ж щасливими незалежно від того, де ви фізично перебуваєте. Замість того, щоб відвідувати країну або занурюватися вглиб досліджень, усі охочі можуть пройти онлайн-курс від фінських знавців, щоб на власні очі побачити, що робить їх щасливими.

Віртуальний курс ґрунтується на програмі Rent a Finn («Фін в оренду»), запущеній улітку 2019 року. У межах особистої програми відвідувачам запропонували можливість провести день з фіном,  продемонструвавши, як живуть місцеві жителі.

Тепер програма перейшла на онлайн-платформу і називається Rent A Finn Goes Virtual. Це інтерактивний освітній експеримент у форматі серії щотижневих відео з «гідами щастя» – простими фінськими жителями, які на практиці покажуть, що робить їх щасливими.

«Цього разу ми запрошуємо вас віртуально приєднатися до нас, фінів, щоб познайомитися з нашою природою, а також унікальними звичаями і традиціями, які допоможуть вам знайти спокій і стати щасливішими», – йдеться на сайті проєкту.

У проєкті п’ять відеосеансів: «Їж із фінами», «Відпочивай як фіни», «Будь активним як фіни», «Проведи час із фінами» і «Будь щасливим як фіни». Глядачам також пропонують оригінально підготуватися до цих онлайн-зустрічей. Також учасники отримають можливість потрапити на індивідуальну онлайн-консультацію до одного з гідів.

«Навичка фінського щастя не лежить десь на поверхні, це знання глибоко вкорінене в нашій природі. Усвідомлене щастя – наша суперсила, яка допомагає приймати життя таким, яким воно є. Ми цінуємо повсякденні речі, наприклад, відпочинок на лаві після сауни або ранкове купання в морі перед роботою. Просте ставлення до подій дозволяє долати виклик, який нам кидає сьогодення», – пояснює Хелі Хіменез, керівник відділу маркетингу Business Finland.

Офіційно програма стартувала 15 травня і триватиме протягом усього червня. Вона відбуватиметься у форматі онлайн-трансляцій у Facebook, Youtube та в Instagram. Відео будуть збережені на платформах, тож глядачі зможуть переглядати їх у будь-який час.

Докладніше про програму можна дізнатися на сайті Rent A Finn. Перше відео вже можна переглянути на сторінці проєкту у Facebook.

Організатор проєкту – Центру з розвитку туризму Фінляндії Visit Finland.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь