Спецпроєкти

Ukrainian Fashion Week NoSS. Коли відбудеться та яка концепція нового сезону?


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий!

Ukrainian Fashion Week NoSS  відбудеться з 31 серпня по 4 вересня 2020 року в Києві в Мистецькому Арсеналі. Організатори вирішили не скасовувати і не переносити сезон. 

Проведене оргкомітетом UFW опитування у квітні 2020 року показало падіння продажів у дизайнерських брендів на 77% порівняно з квітнем 2019, а понад 40% працівників fashion- брендів України під час карантину пішли у неоплачувану відпустку.

Щоб підтримати українських дизайнерів Ukrainian Fashion Week оголосила концепцію позасезонності – NO SEASON Season.

Так, у новому сезоні українські дизайнери зможуть представити колекції, що не були продемонстровані минулого сезону, але є актуальними для продажу зараз, та колекції нового сезону. Водночас організатори закликають презентувати колекції у найрізноманітніших форматах: традиційному та всіх можливих формах діджитального.

Також у межах проєкту  BE SUSTAINABLE!  буде створено спеціальні умови для презентації молодих дизайнерів.

«У когось може скластися враження, що ми повертаємось у минуле, що саме так мода функціонувала 10 років тому. Не згодна. Інтеграція нових діджитал-форматів та інноваційних технологій в усі ланки індустрії – від компаній-виробників тканин до майданчиків продажу дизайнерських брендів − відбулась. Модна індустрія у своєму розвитку пройшла черговий оберт спіралі і готова знову пишатися своїми чеснотами – ексклюзивністю, мистецькою цінністю, соціальною відповідальністю, технологічними інноваціями. Я вірю, що з цими шляхетними рисами повернеться і відчуття справжньоїцінності існування моди як такої. А за цим − і впевненість у перспективах індустрії. У світі і в Україні, з її величезним потенціалом» − зазначила Ірина Данилевська, співзасновниця та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь