Спецпроєкти

Як цікаво привітати колег з Днем народження під час карантину? 6 порад


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

Другий місяць самоізоляції добігає кінця. Боротьба за глядача в онлайн-світі лише набирає обертів: не встигаєш поповнювати добірку обов’язкових до перегляду лекцій, фільмів, концертів, а списки карантинних порад від різних медіа з’являються зі швидкістю світла. «Та де ж серед них варіанти цікавих та небанальних привітань колег?», – спитаєш ти. От і ми не знайшли, тому розпитали українські компанії, як вони відзначають свята на карантині. Беріть на замітку, якщо ваша фантазія вичерпалася!

Поради від креативного агентства TABASCO

 • Скласти музичні добірки на YouTube

Це можуть бути улюблені пісні кожного з команди або композиції, що асоціюються із іменинником/-цею. Можна ж і взагалі підібрати смішні кліпи, головне – щоб почуття гумору в команді в усіх було налаштоване на одну хвилю. Принаймні, наша дизайнерка Яна та DTP-спеціаліст Паша були в захваті від такого привітання. Чи вони просто дуже добре виховані:).

 • Влаштувати таємну вечірку

Звісно ж, у Zoom, куди від нього подітися! Наша акаунт-менеджерка Катя думала, що виходить на зв’язок з клієнтом, насправді ж на неї чекали онлайн понад 30 колег. До Дня народження ще однієї акаунт-менеджерки Яни вся команда завчасно підготувала чудернацькі фони з олдскульних листівок та келихи з ранковою кавою, чаєм, кефіром.

 • Зняти кліп та озвучити солодощі

Бухгалтер Аня обожнює подорожувати, тож кожен зняв відео з привітаннями від імені китайської листівки, грузинського магнітика та інших елементів, що нагадують про подорожі під час ізоляції. Акаунт-директорка Олена – кулінар-богиня десертів, тож колеги в Tabasco зняли на відео шоколад, печиво, цукерки та намагалися озвучити їх у привітаннях.

А от директорку Віку привітали в довільній формі: хтось вирішив пожртувати та сказати їй те, що не говорить щодня, на кшталт «Віддай свій кабінет», хтось зробив привітання, наклавши на обличчя маски в застосунках, а хтось просто щиро побажав всього найкращого.

Порада від Talant School Наталії Могилевської

 • Зробити список «близьких друзів» на Instagram-сторінці компанії

Дуже корисна порада, особливо для компаній, які мають велику кількість співробітників, і приділити увагу треба усім. Співробітники разом з дизайнерами Talant School Наталії Могилевської називають цей список «Близькі колеги» і розробляють під кожного відеолистівку з нагадуванням про найкращі (а іноді і найсмішніші) риси, звички, сторони іменинника. Таким чином вітають і з професійними святами. Наприклад, нещодавно був день дизайнера, і наша команда зробила абсолютно позбавлену смаку листівку, підписавши «Як би нам без вас було тяжко!»

Поради від ARDIS group

 • Створити колективний онлайн хенд-мейд

У нас було три іменинники поспіль, і потрібно було думати про різні варіанти вітань, адже хотілося зробити вітання унікальними.  Одне з них було для СЕО групи компаній ARDIS group.  Структура велика, співробітників багато з різних департаментів і навіть міст.  Тому придумали зробити динамічне відеопривітання. 

Механіка така:

 • розбили текст привітання, розбили слова чітко під кількість тих, хто вітає;
 • дали по одному або декілька слів кожному співробітникові; 
 • кожен/-а написав/-ла це слово на аркуші А4 від руки; 
 • зробили фото із цим словом у руках; 
 • з усіх фото в правильному порядку змонтували відео.

Іменинник був щиро зворушений.

 • Зводити в онлайн-ресторан

День народження нашої маркетинг-директорки припадав на будній день. Оскільки в нас була запланована нарада департаменту о 9:00, вирішили дивувати вже зранку.  Збори в скайпі почалися з того, що всі співробітники були з однаковою аватаркою – фотографією іменинниці. Так на екрані засвітилося 12 однакових фото. Настрій +.

Нарада почалася, але одного співробітника немає.  А де ж він?  А він уже під парадним (звісно, в масці та з антисептиком) чекає з красивим букетом від департаменту. І вже в режимі live ми дарували ці квіти. 

Далі – найсмачніша частина. Знаючи, що іменинниця дуже любить цікаві рішення та інновації, а також є гастроприхильницею, вирішили спробувати нову послугу від відомої мережі ресторанів – онлайн-ресторан. Так на пошту відправили гарненький сертифікат. Емоція була тріпл-кіл!


Звісно, можна обмежитися короткою фразою «З Днем народження!» та обіцянкою підняти келих за іменинників вже в офісі після карантину. А можна не відкладати життя на потім і зробити приємне собі та колегам – підказками ви вже озброєні.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь