Спецпроєкти

ВІДЕО. Любов карантинної версії: як зберегти стосунки на карантині


Ми й далі боремося за достовірну інформацію в межах благодійного проєкту bit.ua #МиВсіВОдномуЧовні. Разом з героями поеми «Енеїда» ми будемо об’єднувати людей у боротьбі проти хвороби, інформувати, розповідати про можливості допомогти одне одному. Еней, Дідона, Зевс і Венера – ці герої з різними характерами ніби символізують розмаїте українське суспільство. Та, попри все, всі вони – згуртовані і пливуть в одному човні, як і ми мусимо робити. 

Цього разу поговоримо про любов карантинної версії: про правила нетоксичної комунікації з дітьми, батьками і партнерами. Допомагатимуть нам фахівчині Алла Клименко, психологиня, тренерка зі щастя, засновниця Upgrade, Леся Матвєєва, психологиня з практикою, авторка блогу «Турбота про себе» і Тетяна Подольська, психологиня з практикою. Модеруватиме зустріч Тетяна Гриньова, видавчиня bit.ua.

Трохи цікавинок із бесіди (в повному відео їх ще більше – обов’язково дивіться!):

  • Важливо проговорювати з близькими  правила спілкування, щоб не порушувати особисті кордони одне одного. 
  • Ми не зобов’язані повсякчас хотіти спілкуватися з дітьми і партнером. Хотіти самотности – нормально. 
  • З батьками варто бути делікатним і толерантним, як колись вони з нами. При цьому однозначно повідомляти: ми вже «дорослі дітки» і самі вирішуємо, коли, що і навіщо нам їсти і палити. 
  • Токсичні стосунки не можна терпіти. Здорові стосунки – це про «крильця за спиною» і відчуття безпеки. 
  •  Спільні родинні ритуали, як-от кавування чи ігри, єднають. 

Докладніше про ці інсайти дивись у нашому новому відео!

І бонус: у відео постійно з’являються герої поеми «Енеїда» з дотепними коментарями. Гайда слухати фахівчинь і моторного Енея, який у сучасній версії поміняв корабель на гіроборд. І звичайно, чекайте на наші наступні матеріали.

Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

Ілюстрації: Олександр Грехов

.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь