Спецпроєкти

Проєкт дня: аудіоказки від української студії Yakusha Design та письменника Івана Андрусяка


Студія живого українського дизайну Yakusha Design у колаборації з дитячим письменником Іваном Андрусяком створила цикл історій «Файні Казки» про персонажів українського фольклору.

До проєкту увійшло 7 казок, кожна з яких розкриває одну з найважливіших людських цінностей, закладених також у творчості студії Yakusha Design: чесність, унікальність, сміливість, любов, взаємодія, шанування предків та гармонія з природою.

Проєкт доступний двома мовами – українською та англійською. Перекладом та адаптацією казок займалася британська журналістка і письменниця Лаура Сноад.

«Коли розпочався карантин, усі ми опинились у вирі інформаційного і візуального галасу, постійної тривоги, від якої дуже хотілося втекти в якесь віртуальне безпечне місце. Саме тоді в нас виникла ідея створення казок для дітей та дорослих, заснованих на народному епосі, в якому говорить мудрість наших предків», – зазначає Вікторія Якуша, авторка проєкту «Файні казки», засновниця Yakusha Design.

Перші 3 із 7 казок уже можна прослухати на SoundCloud.
Ілюстрації до казок створюватимуть слухачі. Умови конкурсу на візуальний супровід казок будуть відомі згодом на сайті проєкту.
#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь