Спецпроєкти

alyona alyona випустила кліп на трек «Пам’ятаю» та присвятила його дітям


У День захисту дітей українська реп-виконавиця  alyona alyona випустила кліп на пісню «Пам’ятаю» та присвятила його дітям.

Альона працювала вихователькою у дитячому садку в місті Баришівка Київської області. Цей досвід для реперки є поворотним у її житті, що видно в багатьох її треках.

«Діти принесли тепло ніби із півдня. Я знайшла себе. Я пустила коріння», – читає alyona alyona у пісні «Пам’ятаю».

У новій роботі найщиріша українська виконавиця транслює давню істину: твій шлях – це твій унікальний життєвий досвід, завдяки якому ти став тим, ким є; це ті умови, завдяки яким ти зміг розкритися якнайкраще.

Цей трек – сповідь, відверта та щира історія про свій шлях, дитячий досвід, де були  образи, насмішки, сльози й прощання: «Я не пишаюсь усім, що робила в житті, але й не цураюся цього. І якби мені запропонували на вибір іншу дорогу, я б вибрала свою ще раз».

«Сьогодні їхній день. Я дуже люблю дітей і щиро дбаю про їхнє майбутнє», – пише alyona alyona в інстаграмі.

«Дітей, які виростуть, стануть журналістами, і їм можуть облити обличчя кислотою чи можуть просто змести їх сліди з лиця землі, тому що вони хочуть знати більше.

Дітей, які просто гратимуться на свіжому повітрі, і в них випадково прилетить куля. Чи то ворожа, чи то від сусіда. І змиє їх слід з лиця землі.

Дітей, які матимуть друзів, через яких їх можуть бити і гвалтувати на допитах, вибивати неіснуючі свідчення.

Дітей, які мріють робити добро для людей, але так багато подій навколо демонструє, що все злочинне часто залишається дієвим і безнаказанним.

Дітей, які мають законне право обирати, ким їм бути, якими рости, у що вірити, як виглядати і кого кохати.

Дітей, які дивляться на нас. І беруть приклад саме з нас. А ми у свій час маємо показувати їм, що ми не боїмося, що віримо в правду і закон, що можемо впливати на все!».

Режисер кліпу – Анатолій Сачівко.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь