Спецпроєкти

Українська креативна агенція Banda стала найефективнішим незалежним рекламним агентством світу


За результатами конкурсу 2020 Global Effie Index українська креативна агенція Banda – найефективніше незалежне рекламне агентство світу.

«Пролунав телефоний дзвінок, і я почув голос жінки, яка назвалася Трейсі Алфорд, President & CEO Effie Awards. Вона сказала, що телефонує особисто привітати нас і в неї дуже хороші новини: «You’re on top of the world as independent agency!» Я аж втиснувся у крісло від радості», – ділиться Ярослав Сердюк, співзасновник Banda.

Effie Index – це глобальний рейтинг маркетингової ефективности. Рейтинг 2020 року відображає підбірку з понад 4000 переможців та фіналістів Effie по всьому світу.

 

У чому ж рецепт ефективности реклами агенції? Вони не прагнуть бути бездоганними, але понад усе – щирими.

«Я певен, що люди не прагнуть купити ідеальний товар в ідеального виробника, вони хочуть купувати в того, до кого лежить душа. Їм важливо бачити справжні обличчя, а не корпоративних бовдурів, спілкуватися із живими брендами, а не з ботами і впізнавати в рекламі самих себе зі своїми, часом смішними неідеальностями, а не дивитися на манекенів з білосніжними зубами. Креативність полягає не в тому, щоб справляти враження на людей, а в тому, щоб бути з ними чесними», — додає Ярослав Сердюк.

«Найважливіше, що зараз має робити бренд у світі своїх комунікацій, – це бути щирим. Ми ввійшли в епоху відкритості. Більше немає b2c чи b2b, тепер це h2h: human to human».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь