Спецпроєкти

The New Yorker опублікував раніше невидане оповідання Гемінґвея – Pursuit As Happiness


Американський журнал The New Yorker вперше опублікував раніше невидану розповідь Ернеста Гемінґвея «Радості полювання» (Pursuit As Happiness). 

Виявив рукопис онук письменника – Шон Гемінґвей. Він перебирав матеріали для нового видання книги «Старий і море» та знайшов оповідання серед інших рукописів у бібліотеці Джона Кеннеді в Бостоні.

Історія Pursuit As Happiness написана як автобіографічна. Головний герой твору на ім’я Ернест Гемінґвей розповідає, як він та його друзі полювали на великого марліна (поширений вид риб, що водиться в Атлантичному океані).

Онук Гемінґвея вважає оповідь вимисленою, натхненною риболовлею влітку 1993 року (саме тоді відбуваються події в оповіданні). Шон припустив, що його дід працював над оповіданням у період з 1936 по 1956 рік.

«Поряд з іншими кількома автобіографічними розповідями про Другу світову війну це одне з небагатьох оповідань Гемінґвея, що залишилося неопублікованим. Я не знаю, чому він приділив йому так мало уваги; це дорогоцінний камінь серед неопублікованих матеріалів в особистих паперах мого діда», – зазначає Шон.

Назву для твору обрав син Ернеста – Патрік Гемінґвей. В інтерв’ю для The New Yorker Шон додав, що це вдала назва, оскільки в оповіданні описано емоції рибалки від самого процесу полювання за рибою.

Розповідь увійде до нового видання книги «Старий і море», що вийде вже цього року.

Твір під назвою Pursuit As Happiness («Радості полювання») можна знайти у друкованому випуску видання за 8 червня 2020 року.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь