Спецпроєкти

17 кінематографістів створили короткометражки про своє життя на карантині. Дивіться трейлер


30 червня на Netflix вийде фільм-антологія Homemade (“Зроблено вдома”).

Стрічка об’єднує 17 короткометражок, створених режисерами з усього світу, зокрема Паоло Соррентіно, Крістен Стюарт і Меггі Джилленгол.

17 кінематографістів в умовах самоізоляції зняли короткометражні фільми тривалістю 5-7 хвилин. Подробиці сюжетів не розкривають, але відомо, що режисери використовували для зйомок тільки ту техніку, яка була в них дома.

За  словами продюсера Пабло Ларрейна, головний посил Homemade полягає в тому, що люди з різних країн у актуальний момент історії «розділяють дуже схожі обставини в різних контекстах».

«Ми проживаємо різні ситуації, але є багато спільних речей. Ось серце цього проєкту і того виклику, який перед нами стояв », – розповів Лайррейн.

Крім Ларрейн, короткометражні фільми для проєкту зняли актриси Крістен Стюарт і Меггі Джилленхол, режисери Лєдж Лі і Паоло Соррентіно, автори «Капернаума» Надін Лабакі й продюсер Халед Музаннар, Рейчел Моррісон, режисерка Наомі Кавасе,  а також Себастьян Леліо, Ана Лілі Амірпур, Гуріндер Чадга, Джонні Ма, Антоніо Кампос, Девід Маккензі, Себастьян Шиппер, Наталія Берістайн, Рунгано Ніоні.

Фільми знімали у Франції, Італії, США, Чилі, Португалії, Мексиці, Німеччині, Японії, Шотландії та Лівані.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь