Спецпроєкти

Відео дня: відомі українці читають фрагменти із «Зовсім не страшної книги» на підтримку важкохворих людей


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

Вчора з друку вийшла книжка, яка в певні періоди життя може знадобитися кожному/-ій. «Зовсім не страшна книга про життя, смерть і все, що поміж ними» – це перше в Україні видання для сімей важкохворих людей, де зібрані одразу і історії з життя, і поради лікарів та психологів.

Зараз історії із «Зовсім не страшної книги» можна послухати у виконанні відомих людей. Фрагменти читають акторка Ірма Вітовська, телеведуча Соломія Вітвіцька, громадська активістка та чемпіонка світу з карате Уляна Пчолкіна, співачка Ярина Квітка, медична експертка Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Катерина Булавінова, психологиня Наталя Підлісна, журналістка Галина Сергєєва, голова «100% Життя» Дмитро Шерембей, авторка та засновниця ГО «Горизонталі» Анастасія Леухіна. Незабаром вийдуть читання з телеведучою Лідією Таран, письменницею і журналісткою Зоєю Казанжи та ведучим «Телебачення Торонто» Романом Вінтонівим.

Частина прочитаних історій – власні. Наприклад, у книжці є розповіді чоловіка Катерини Булавінової, який помер від раку. Або історія Дмитра Шерембея, якому 20 років тому лікарі прогнозували тільки два місяці життя.

Анастасія Леухіна
авторка книжки
«Часто, почувши погані новини про чиїсь здоров’я чи смерть, люди не знають, як поводитися, і просто кажуть “Тримайтеся!”. А ти відчуваєш у цьому дистанціювання і формальну ввічливість, бо триматися в таких ситуаціях майже немає за що».

Ми відібрали кілька пронизливих відео з фрагментами, які можуть допомогти людям, що зіштовхнулися із загрозою важкої хвороби: родинам пацієнтів, медикам, самим хворим. Усі читання дивіться на фейсбук-сторінці проєкту.

Завдяки внескам благодійників частину накладу надрукували спеціально для лікарень і госпісів. Заклади зможуть отримати її безкоштовно, для цього потрібно заповнити заявку на сайті проєкту. Там також можна придбати книжку.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь