Стажування та волонтерство: можливості для української молоді
Як би консервативні родичі не були впевнені, що запорука крутої роботи – вища освіта, не можемо з ними цілком погодитися. Значно важливішою є практика, яка дає реальні навички роботи та можливість подальшого успішного працевлаштування.
Зібрали свіжі можливості стажування для молоді, до яких можна долучатися прямо зараз.
AIESEC
AIESEC – міжнародна неполітична неприбуткова молодіжна організація, яка дає молоді можливість віднайти та розвинути свій потенціал для позитивних змін у суспільстві.
Організація існує в 128 країнах світу і створює можливості для молоді вже 72 роки.
AIESEC пропонує стажування за кордоном одразу в 2 напрямках:волонтерське стажування Global Volunteer та професійне стажування Global Talent.
Важливо: у стажування можуть брати участь лише повнолітні.
AB inBev Efes
Тим, хто мріє про міжнародну кар’єру, важливо брати участь у глобальних програмах управлінських стажувань. Саме під час таких програм можна детально ознайомитися з процесом та робити перші кроки у створенні та реалізації бізнес-проєктів.
Можливість повчитися в одній з найуспішніших світових компаній, спробувати свої сили в менеджменті та отримати лідерські навички – все це стає реальним.
Дізнатися більше про програму, заповнити анкету та долучитися можна за посиланням.
Важливо: потрібно знати англійську мову на рівні Advanced та мати закінчену вищу освіту (до вересня 2017 р.) зі ступенем бакалавра, магістра (або аналогічної) за одним з таких напрямків: бізнес, економіка, маркетинг продажів, фінанси, наука, техніка, юриспруденція або інформаційні системи.
SDT (Supply Discovery Trainee)
Класична освіта досі не дає всі потрібні навички роботи. На відміну від стажування – під час нього можна отримати необхідний досвід реальної роботи на виробництві та почути поради від найкращих фахівців.
Стажування Supply Discovery Program від AB InBev Efes – це:
- адаптація в центральному офісі компанії та знайомство з директорами;
- тиждень на одній з броварень AB InBev Efes, знання про те, як влаштовані функції логістики і виробництва;
- чотиримісячне занурення в роботу двох департаментів на вибір: логістика, якість, виробництво пива, пакувальне виробництво і технічна служба;
- прокачка управлінських навичок на тренінгах від наших колег;
- можливість розробити і впровадити перший комплексний проєкт та приєднатися до команди на одній із 3 броварень.
METRO
МЕТRО Кеш енд Кері Україна – це понад 2500 співробітників по всій Україні і фахівці з 200 професій. У мережі працюють сомельє, продавці, касири, оброблювачі м’яса та риби, декоратори, фахівці з персоналу, розробники програмного забезпечення, бізнес-аналітики, інженери, маркетологи, професіонали фінансової та юридичної сфер, категорійні менеджери, спеціалісти з ціноутворення, нерухомости, закупівель, планування, комунікацій, продажів та багато-багато інших.
Долучитися та стати стажерами можна за посиланнями:
- https://www.metro.ua/about-metro/hr/buying-academy
- https://www.metro.ua/about-metro/hr/store-academy
Coca-Cola
Компанія Coca-Cola набирає випускників та студентів останнього курсу на програму Trainee Programme Coca-Cola HBC, протягом якої можна отримати всебічне розуміння бізнесу та індустрії.
Під час програми буде нагода долучитися до важливих і значимих проєктів, працювати над ротаційними завданнями, а також – завдяки наставництву і коучингу від лідерів – зростати у своїй сфері.
Приєднатися до стажування можна за посиланням.
Let’s do it, Ukraine
Громадська організація «Всеукраїнський молодіжний рух ”ЛЕЦ ДУ ІТ ЮКРЕЙН”» (NGO Let’s do it, Ukraine) – це громадська організація, яка реалізовує 12 щорічних національних проєктів і діє в 24 областях України.
Організація є частиною міжнародного руху Let’s Do It! World, який об’єднав 180 країн та понад 20 млн волонтерів для того, щоб піклуватися про екологію та чистоту нашої планети.
Мета – сформувати екологічну культуру в Україні та спонукати громадян піклуватися про довкілля, розвивати на національному рівні ековідповідальність та екосвідомість серед громадян.
Організація реалізовує щорічні всеукраїнські проєкти:
- Всесвітнє прибирання World CleanUp Day та наймасштабніше прибирання країни «Зробимо Україну чистою разом» – організація масових прибирань з роздільним збором відходів, забруднених локацій на чолі з координаторами міст, областей, селищ. До проєкту входить збір, здача сміття у найближчі пункти переробки, забезпечення вивозу зібраного сміття комунальними службами та озеленення локацій. https://www.worldcleanupday.org/get-involved/
- Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку – налагодження співпраці, комунікації, об’єднання та обміну досвідом для представників молодіжних громадських організацій, місцевого самоврядування, бізнесу та ЗМІ; https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco/?epa=SEARCH_BOX
- Перший всеукраїнський екологічний табір Let’s do it Ukraine summer camp – це табір для екосвідомих молодих людей, громадських активістів, представників влади та ЗМІ, створений з метою поширення екологічної теми серед українців;
- Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоFEST» – еколого-культурний фестиваль, що має на меті звернути увагу на екологічні проблеми крізь призму мистецтва;
- School Recycling – всеукраїнський шкільний маратон роздільного збору відходів, який впроваджує систематичне сортування в навчальному закладі та вчить заробляти максимум фінансових ресурсів на відходах школи. Реалізовують його спільно з міжнародним молодіжним рухом School Recycling World. https://schoolrecyclingworld.org
- Програма розвитку екологічних громад – тренінгові програми для розвитку екологічних громад в межах децентралізації, розвитку екологічного ОСББ тощо.
БУР
«Будуємо Україну Разом» (або просто БУР) – волонтерська програма, під час якої можна подорожувати, досліджувати Україну та підсилювати малі громади. Щороку БУР залучає молодь з усієї України, щоб разом відвідати містечка та села і допомогти сім’ям у скруті відновити їхні домівки, а також підтримати створення місцевих громадських просторів та молодіжних платформ.
Також програма не забуває про важливість культурно-освітньої частини: організовує лекції на суспільно-актуальні теми, проводить дискусії та кінопокази, влаштовує музичні вечори і пікнікування з громадою.
Щоби стати волонтером, переходь за посиланням https://bur.lef.org.ua/volonteru/ . Важливий момент: долучитися до БУР можливо ЛИШЕ з 16-ти років (до 18-ти – з письмового дозволу від батьків).
Hromadske
Історія hromadske почалася ще у 2013 році, до Революції гідности, і триває й досі. Воно позиціонується як медіа, незалежне від влади та олігархів, із самостійним формуванням редакційної політики.
hromadske – молоді та мультимедійні: у них є телебачення, YouTube, вебсайт hromadske.ua та соцмережі. У медіа завжди відкриті до нового та після літа планують активно залучати молодь на стажування в різні відділи: в редакцію, маркетинг, фандрейзинг та HR.
За відкритими стажуваннями можна стежити у фейсбуці.