Спецпроєкти

Стажування та волонтерство: можливості для української молоді

Як би консервативні родичі не були впевнені, що запорука крутої роботи – вища освіта, не можемо з ними цілком погодитися. Значно важливішою є практика, яка дає реальні навички роботи та можливість подальшого успішного працевлаштування.

Зібрали свіжі можливості стажування для молоді, до яких можна долучатися прямо зараз.

AIESEC

AIESEC – міжнародна неполітична неприбуткова молодіжна організація, яка дає молоді можливість віднайти та розвинути свій потенціал для позитивних змін у суспільстві. 

Організація існує в 128 країнах світу і створює можливості для молоді вже 72 роки.

AIESEC пропонує стажування за кордоном одразу в 2 напрямках:волонтерське стажування Global Volunteer та професійне стажування Global Talent. 

Важливо: у стажування можуть брати участь лише повнолітні.

AB inBev Efes

Тим, хто мріє про міжнародну кар’єру, важливо брати участь у глобальних програмах управлінських стажувань. Саме під час таких програм можна детально ознайомитися з процесом та робити перші кроки у створенні та реалізації бізнес-проєктів.

Можливість повчитися в одній з найуспішніших світових компаній, спробувати свої сили в менеджменті та отримати лідерські навички – все це стає реальним. 

Дізнатися більше про програму, заповнити анкету та долучитися можна за посиланням.

Важливо: потрібно знати англійську мову на рівні Advanced та мати закінчену вищу освіту (до вересня 2017 р.) зі ступенем бакалавра, магістра (або аналогічної) за одним з таких напрямків: бізнес, економіка, маркетинг продажів, фінанси, наука, техніка, юриспруденція або інформаційні системи.

SDT (Supply Discovery Trainee)

Класична освіта досі не дає всі потрібні навички роботи. На відміну від стажування – під час нього можна отримати необхідний досвід реальної роботи на виробництві та почути поради від найкращих фахівців. 

Стажування Supply Discovery Program від AB InBev Efes – це:

 • адаптація в центральному офісі компанії та знайомство з директорами;
 • тиждень на одній з броварень AB InBev Efes, знання про те, як влаштовані функції логістики і виробництва;
 • чотиримісячне занурення в роботу двох департаментів на вибір: логістика, якість, виробництво пива, пакувальне виробництво і технічна служба;
 • прокачка управлінських навичок на тренінгах від наших колег;
 • можливість розробити і впровадити перший комплексний проєкт та приєднатися до команди на одній із 3 броварень.

METRO

МЕТRО Кеш енд Кері Україна – це понад 2500 співробітників по всій Україні і фахівці з 200 професій. У мережі працюють сомельє, продавці, касири, оброблювачі м’яса та риби, декоратори, фахівці з персоналу, розробники програмного забезпечення, бізнес-аналітики, інженери, маркетологи, професіонали фінансової та юридичної сфер, категорійні менеджери, спеціалісти з ціноутворення, нерухомости, закупівель, планування, комунікацій, продажів та багато-багато інших.

Долучитися та стати стажерами можна за посиланнями:

 1.     https://www.metro.ua/about-metro/hr/buying-academy
 2.     https://www.metro.ua/about-metro/hr/store-academy

Coca-Cola

Компанія Coca-Cola набирає випускників та студентів останнього курсу на програму Trainee Programme Coca-Cola HBC, протягом якої можна отримати всебічне розуміння бізнесу та індустрії.

Під час програми буде нагода долучитися до важливих і значимих проєктів, працювати над ротаційними завданнями, а також – завдяки наставництву і коучингу від лідерів – зростати у своїй сфері.

Приєднатися до стажування можна за посиланням.

Let’s do it, Ukraine

Громадська організація «Всеукраїнський молодіжний рух ”ЛЕЦ ДУ ІТ ЮКРЕЙН”» (NGO Let’s do it, Ukraine– це громадська організація, яка реалізовує 12 щорічних національних проєктів і діє в 24 областях України. 

Організація є частиною міжнародного руху Let’s Do It! World, який об’єднав 180 країн та понад  20 млн волонтерів для того, щоб піклуватися про екологію та чистоту нашої планети.

Мета – сформувати екологічну культуру в Україні та спонукати громадян піклуватися про довкілля, розвивати на національному рівні ековідповідальність та екосвідомість серед громадян.

Організація реалізовує щорічні всеукраїнські проєкти: 

 • Всесвітнє прибирання World CleanUp Day та наймасштабніше прибирання країни «Зробимо Україну чистою разом» – організація масових прибирань з роздільним збором відходів, забруднених локацій на чолі з координаторами міст, областей, селищ. До проєкту входить збір, здача сміття у найближчі пункти переробки, забезпечення вивозу зібраного сміття комунальними службами та озеленення локацій. https://www.worldcleanupday.org/get-involved/
 • Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку – налагодження співпраці, комунікації, об’єднання та обміну досвідом для представників молодіжних громадських організацій,  місцевого самоврядування, бізнесу та ЗМІ;  https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco/?epa=SEARCH_BOX
 • Перший всеукраїнський екологічний табір  Let’s do it Ukraine summer camp – це табір для екосвідомих молодих людей, громадських активістів, представників влади та ЗМІ, створений з метою поширення екологічної теми серед українців;
 • Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоFEST» – еколого-культурний фестиваль, що має на меті звернути увагу на екологічні проблеми крізь призму мистецтва;
 • School Recycling – всеукраїнський шкільний маратон роздільного збору відходів, який впроваджує систематичне сортування в навчальному закладі та вчить заробляти максимум фінансових ресурсів на відходах школи. Реалізовують його спільно з міжнародним молодіжним рухом School Recycling World. https://schoolrecyclingworld.org
 • Програма розвитку екологічних громад – тренінгові програми для розвитку екологічних громад в межах децентралізації, розвитку екологічного ОСББ тощо.

БУР

«Будуємо Україну Разом» (або просто БУР) – волонтерська програма, під час якої можна подорожувати, досліджувати Україну та підсилювати малі громади. Щороку БУР залучає молодь з усієї України, щоб разом відвідати містечка та села і допомогти сім’ям у скруті відновити їхні домівки, а також підтримати створення місцевих громадських просторів та молодіжних платформ.

Також програма не забуває про важливість культурно-освітньої частини: організовує лекції на суспільно-актуальні теми, проводить дискусії та кінопокази, влаштовує музичні вечори і пікнікування з громадою.

Щоби стати волонтером, переходь за посиланням https://bur.lef.org.ua/volonteru/ . Важливий момент: долучитися до БУР можливо ЛИШЕ з 16-ти років (до 18-ти – з письмового дозволу від батьків).

Hromadske

Історія hromadske почалася ще у 2013 році, до Революції гідности, і триває й досі. Воно позиціонується як медіа, незалежне від влади та олігархів, із самостійним формуванням редакційної політики.  

hromadske – молоді та мультимедійні: у них є телебачення, YouTube, вебсайт hromadske.ua та соцмережі. У медіа завжди відкриті до нового та після літа планують активно залучати молодь на стажування в різні відділи: в редакцію, маркетинг, фандрейзинг та HR.

За відкритими стажуваннями можна стежити у фейсбуці.

Більше про можливості для молоді та реалізації свого потенціалу – на YouthSpeak Forum.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь