З’явилася нейромережа, що імітує розмови зі знаменитостями. Можна поговорити з Ньютоном або порадитися з Халком
Письменник та ілюзіоніст Ендрю Мейн створив те, про що ми мріяли. Нейромережа AI | Writer використовує штучний інтелект для гіпотетичного листування з відомими вченими, письменниками, режисерами і вигаданими персонажами. Для цього вона використовує генератор тексту OpenAI.
Ідея письменника була проста: за допомогою однієї з найпросунутіших нейромереж сучасности він хотів виконати давню мрію багатьох людей – поговорити з геніями минулого або навіть вигаданими персонажами.
Як це працює?
Щоб відтворити історичну або вигадану особу, нейромережа використовує всі дані про цю людину і шукає в текстах цих людей певні особливості їхнього стилю. На цій основі програма створює відповіді на запитання користувачів.
Персонажі рідко відповідають на одне і те ж питання однаково. Та вони можуть розповісти про цікаві історичні та наукові факти. Наприклад, віртуальні вчені Марія Кюрі і Ісаак Ньютон легко пояснять теорію гравітації або розкажуть про радіацію.
Про літературу поговорити можна з Мері Шеллі чи Едгаром Алланом По, а за порадою з побудови кар’єри звернутися до Річарда Ніксона.
Віртуальні знаменитості також відповідають на питання про сучасність. Наприклад, Джейн Остін припустила, що якби герої її творів користувалися соцмережами, то «Емма б рекламувала книгу про себе у фейсбуці».
Халк на питання «Чому Халк любить трощити?» надіслав творцеві проєкту зворушливу відповідь: «Дорогий Брюс, Халку подобається трощити. Чому? Халк не знає. Будь ласка, допоможи. Твій друг, Халк».
Using my AI writing project based on @OpenAI's API, I asked this question and got a very sincere reply:
Dear Hulk,
Why Hulk smash?
Best,
Banner
—
Dear Bruce,
Hulk likes to smash. Why? Hulk not know why.
Please help.
Your friend,
Hulk
— Andrew Mayne (@AndrewMayne) July 4, 2020
Почитати вже отримані відповіді і поставити власне запитання можна тут.