Спецпроєкти

З’явилася нейромережа, що імітує розмови зі знаменитостями. Можна поговорити з Ньютоном або порадитися з Халком


Письменник та ілюзіоніст Ендрю Мейн створив те, про що ми мріяли. Нейромережа AI | Writer використовує штучний інтелект для гіпотетичного листування з відомими вченими, письменниками, режисерами і вигаданими персонажами. Для цього вона використовує генератор тексту OpenAI.

Ідея письменника була проста: за допомогою однієї з найпросунутіших нейромереж сучасности він хотів виконати давню мрію багатьох людей – поговорити з геніями минулого або навіть вигаданими персонажами.

Як це працює?

Щоб відтворити історичну або вигадану особу, нейромережа використовує всі дані про цю людину і шукає в текстах цих людей певні особливості їхнього стилю. На цій основі програма створює відповіді на запитання користувачів.

Персонажі рідко відповідають на одне і те ж питання однаково. Та вони можуть розповісти про цікаві історичні та наукові факти. Наприклад, віртуальні вчені Марія Кюрі і Ісаак Ньютон легко пояснять теорію гравітації або розкажуть про радіацію.

Про літературу поговорити можна з Мері Шеллі чи Едгаром Алланом По, а за порадою з побудови кар’єри звернутися до Річарда Ніксона.

Віртуальні знаменитості також відповідають на питання про сучасність. Наприклад, Джейн Остін припустила, що якби герої її творів користувалися соцмережами, то «Емма б рекламувала книгу про себе у фейсбуці».

Халк на питання «Чому Халк любить трощити?» надіслав творцеві проєкту зворушливу відповідь: «Дорогий Брюс, Халку подобається трощити. Чому? Халк не знає. Будь ласка, допоможи. Твій друг, Халк».

Почитати вже отримані відповіді і поставити власне запитання можна тут.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь