Спецпроєкти

Каньє Вест заявив, що йде у президенти, щоб перемогти. Яка в нього політична програма?


5 липня Каньє Вест заявив, що балотується на роль президента США.

Він написав у твітері: «Ми маємо реалізувати надії Америки,  довіритися Богові, об’єднавши наше бачення та будуючи наше майбутнє. Я балотуюся у президенти США».

Наразі музиканта підтримує його дружина Кім Кардаш’ян та Ілон Маск. Вест йому вже запропонував бути керівником космічної програми.

У шести штатах реєстрація вже закрилася, а ще в 6 – закриється до кінця місяця. Таке запізнення дуже знижує його шанси перемогти. Водночас Вест зазначив, що радиться з фахівцями, щоб виправити це, адже він мав коронавірус у лютому.

Після заяви Веста видання Forbes взяло в нього інтерв’ю, щоб перевірити, чи серйозно все це. Загалом усе це нагадує жарт. Хоча Вест заперечує, що це рекламний трюк для його майбутнього альбому.

Що ми дізналися з інтерв’ю?

В інтерв’ю для Forbes репер Каньє Вест заявив, що більше не підтримує президента США Дональда Трампа і що вступив у президентську гонку, щоб виграти її.

«Як і все, що я робив у своєму житті, я це роблю, щоб виграти, – сказав Вест. – Президента призначає Господь. Якщо я виграю у 2020-му році, це було рішення Господа. Якщо в 2024-му – те ж саме».

Він зазначив, що своє політичне обʼєднання назве «Партія Дня народження» (Birthday Party), тому що «коли ми переможемо, це буде день народження кожного». Гасло кампанії –«ТАК!»

Якщо Трамп вибуде з гонки, тоді Вест балотуватиметься як республіканець, а як ні, то як незалежний кандидат.

Його віцепрезидентом стане нікому не відома Мішель Тідболл, проповідниця з Вайомінгу.

Під час інтерв’ю він також заявив, що планує сформувати уряд за прикладом вигаданої країни Ваканди з фільму «Чорна пантера». Вест збирається впровадити в США інноваційні та комплексні підходи, що їх  застосовували у Ваканді, та співпрацювати із вченими, зокрема для рішень у медицині.

Як йому прийшла ідея балотуватись: «Це сталося, коли мені запропонували премію MTV імені Майкла Джексона. Я був у будинку моєї мачухи, тому що в моєму були роботи.  Я був у душі, я там пишу реп. Раптом з’явилася думка: “Ти балотуватимешся у президенти”. Я почав істерично сміятися. Я уявив, як класно це буде: я вийду, всі думатимуть, що я почну співати пісні і розважати народ, а потім я заявлю про бажання бути президентом. І я просто сміявся в душі. Не знаю, як довго це тривало, але я все зрозумів саме тоді».

Про міжнародну політику: «Я її ще не продумав. Моя мета – захистити Америку за допомогою нашої великої армії. Спочатку подбаймо про себе».

Про коронавірус:  репер заявив, що хворів на COVID-19 у лютому і підозріло ставиться до будь-яких вакцин, розроблених для запобігання вірусу, і вважає, що вакцини – це «знак звіра».

Про те, чому він підтримував Трампа: репер сказав, що Трамп – президент, який дозволяє Богові бути частиною дискурсу.

Про інші пріоритети: «Ми повинні очистити все від хімікатів. У наших дезодорантах і зубних пастах містяться хімічні елементи, які перешкоджають служінню Господеві».

Про виборчу кампанію: «Коли я стану президентом, нумо веселитися. Перестаньмо говорити про расизм, наділимо владою людей із сорока акрами землі і мулом, дамо їм землю. Такий план».

Президентські вибори у США відбудуться 3-го листопада 2020 року. Основними кандидатами є чинний президент Дональд Трамп (Республіканська партія) та Джо Байден (Демократична партія), ексвіцепрезидент США (2009–2017).

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь