Спецпроєкти

Коли острів Балі відкриють для туристів?


Влада Індонезії вирішила не відкривати острів Балі для іноземних туристів до кінця 2020 року. Про це повідомляє BBC. Раніше кордони планували відкрити з 11 вересня.

Утім, епідеміологічна ситуація в країні поки не дозволяє приймати туристів з інших країн. «Ми все ще залишаємося червоною зоною. Ситуація в Індонезії не сприятлива, для того щоб дозволити іноземним туристам відвідувати країну, включно з Балі», – заявив губернатор острова Ваян Костер.

Зараз на Балі зареєстровано близько 4 576 випадків  COVD-19 та 52 летальних випадки.

Загалом  станом на 25 серпня в Індонезії зафіксували 155 412 випадків COVD-19, з них – 6,7 тисяч людей померли, 111 тисяч – одужали. Фахівці вважають, що цифри були б більшими, якби проводилося більше тестувань.

У той же час влада Індонезії заявила, що планує розвивати внутрішній туризм, залучаючи на острів місцевих жителів. Ваян Костер зазначив, що з липня на Балі щодня прибуває близько 2500 осіб з інших частин Індонезії, та нових масштабних сплесків зараження не відбувається.

У 2019 році Балі загалом відвідало близько 6 млн осіб, що складає третину від загального числа іноземних туристів, що побували в Індонезії за рік. За підрахунками місцевої влади, через відтік відвідувачів країна може втратити понад 10 млрд доларів із доходів з туризму. Водночас прогноз може погіршитися, оскільки спочатку влада Індонезії розраховувала на відновлення туристичної галузі у другій половині 2020 року.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь