Спецпроєкти

Школа Санта-Клаусів уже готується до Різдва. Як Санти працюватимуть в умовах пандемії?


Різдво ще не скоро, але в Лондоні вже відкрилася школа Санта-Клаусів. Цього року їм доведеться працювати в умовах пандемії за новими правилами.

Про це повідомляє Reuters.

Лондонська розважальна компанія Ministry of Fun управляє «Школою Санта-Клауса» вже 25 років, але цього року почала працювати раніше, ніж звичайно. Це потрібно, щоб переконати клієнтів, що Різдво із запрошеним Сантою може бути безпечним під час пандемії коронавірусу.

Санта-Клауси ходять на уроки, де їх готують до нового сезону свят. Там вони вчаться дотримуватися соціальної дистанції та передавати подарунок дитині безконтактним способом.

Засновник школи Джеймс Ловелл розповів про три ключові зміни у проведенні свята цьогоріч:

  • червоні оксамитові маски з білою хутряною бородою (щоб Санта залишався Сантою);
  • соціальна дистанція з дитиною (2 метри);
  • маленькі санчата, в які Санта кластиме подарунки. Дитина підтягуватиме санчата за мотузку і забиратиме подарунок.
01/6

Санта-Клауси впевнені, що Різдво відбудеться добре.

«Ми повинні бути трохи відстороненими від дітей і дорослих. Але веселощі, радість, любов і чарівництво не зникнуть ніколи», – розповідає один із Санта-Клаусів.

Окрім правил безпеки, вони повторюють імена північних оленів, згадують привітання різними мовами і тренуються сміятися як Санта.

Джеймс Ловелл зазначає: «Люди недооцінюють, наскільки складно грати Санту! Акторові дуже рідко доводиться залишатися в образі, імпровізувати і створювати атмосферу чарівництва для публіки з одного або двох людей, що стоять за метр від нього. Це вимагає великої концентрації».

Школа Санта-Клаусів цього року отримала 1000 заявок. Поки це вдвічі менше, ніж зазвичай, але співробітники компанії сподіваються на краще.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐