Спецпроєкти

А якби у світі Гаррі Поттера замість паличок користувалися зброєю? Дивіться, що б вийшло

Навіть віддані фанати і фанатки всесвіту Гаррі Поттера іноді замислювалися – а не було б зручніше і доцільніше у деяких випадках замість чарівних паличок використовувати зброю? В одному з інтерв’ю і сама Джоан Роулінг зізнавалася, що магія безсила проти автомату. А, доки ми уявляли, як би змінився чарівний світ, будь у ньому зброя, ентузіасти вже все за нас візуалізували.

На каналі проєкту Harry Potter With Guns («Гаррі Поттер зі стволами») з’явилося відео за мотивами першого фільму серії – «Гаррі Поттер та філософський камінь». Тільки одне «але»: замість чарівних паличок персонажі використовують зброю. Спойлер – іноді навіть у сценах, де паличок не має бути. Це смішно, страшно та трошки сумно водночас.

Попередження: відео містить сцени насильства. А ще може трошки зруйнувати враження від магії дитинства, тож ще раз подумайте, перш ніж його подивитися. 

Раніше ми розповідали, що на карантині Джоан Роулінг запустила сайт, де всі юні фанати та фанатки зможуть послухати аудіокниги про Гаррі та пройти тести за мотивами книг. Нагадуємо також, що подібні тести можна пройти і в нас: отут, наприклад, найскладніший – на знання книжок. А тут – класичний, який допоможе визначити, на кого з персонажів всесвіту ви схожі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь