Спецпроєкти

12 хвилин і готово: в Італії винайшли супершвидкий тест на коронавірус


В Італії розробили супершвидкий тест на коронавірус. Він показує результат уже за 12 хвилин.

Про це повідомляє видання ANSA.

Тест розробила компанія Menarini Diagnostics. За ідеєю творців, система має визначати наявність антитіл до COVID-19 у пацієнта.

Водночас тест дає лікарям уявлення про вірусне навантаження людини. Таким чином медики зможуть виявляти найбільш заразних пацієнтв.

На початку літа ізраїльський стартап NanoScent розробив швидкий тест на коронавірус. Головна його фішка – пацієнту не потрібно здавати кров, щоб отримати результат, адже цей тест визначає наявність хвороби за запахом. Для того щоб пройти тест, необхідно вдихнути повітря та видихнути його у пластиковий пакет із сенсорними чіпами.

Творці цього тесту стверджують, що він не замінить лабораторних досліджень. Проте добре підходить для масового скринінгу.

Раніше ми розповідали, що 13 вересня, у світі зафіксували рекордну кількість хворих на коронавірус від початку епідемії. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, тоді COVID-19 виявили у 307 930 людей. Найбільшу кількість нових хворих зареєстрували в Індії – 94 372, США – 45 523 та Бразилії — 43 718. Водночас в Індії та США за добу померли понад тисяча пацієнтів, в Бразилії – 874.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь