Спецпроєкти

#завжди_у_серці. Соціальний проєкт, присвячений Криму – в ньому українці діляться спогадами про півострів


Міністерство культури та інформаційної політики презентує соціальний відеопроєкт #завжди_у_серці, присвячений Криму. У планах МКІПу – рік Агатангела Кримського та інші активності, що актуалізують тему Криму в інфополі.

«Культура півострова є невіддільною частиною України, тож задля її популяризації ми плануємо низку різноманітних заходів та інформаційних ініціатив. Проєктом, що розпочав інформаційну кампанію про Крим, стала ініціатива агенції Gres Todorchuk та продакшнстудії Limelite», – говорить міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Проєкт транслюють на телебаченні та в соцмережах. Це – короткі ролики і відеоінтерв’ю, в яких українці діляться своїми спогадами про Крим. Продовженням стануть спецпроєкт з історіями на сайті «Українська правда».

Також запустять флешмоб у соцмережах під хештегом #завжди_у_серці, де українці розповідатимуть власні історії про півострів. Згодом усі історії зберуть на одному ресурсі.

«Цього року до школи пішли діти, які народилися після анексії. Для них Крим – це щось дуже далеке, прекрасне та недосяжне, відоме тільки зі спогадів батьків. Ми вирішили зібрати історії про Крим від мільйонів українців і викласти їх на одному майданчику. Щоб підживлювати пам’ять і плекати спогади до того дня, коли Україна поверне Крим, – говорять CEO Gres Todorchuk Олександр Тодорчук та продюсер Limelite Володимир Яценко. – Для зйомок ми зібрали історії людей, які нерозривно пов’язані з півостровом: у когось там залишився дім і рідні, хтось уперше закохався у Криму, а хтось із теплом пам’ятає відпочинок із батьками на узбережжі. Проєкт має на меті пробудити ностальгію за Кримом у мільйонів людей і нагадати, що Крим у серці та ДНК кожного з нас».

Героями роликів стали люди з різних куточків України. Серед них – кримські татари, переселенці та українці, чия життєва історія якось пов’язана з Кримом.

Відео знімали на Арабатській стрілці, за півтора кілометра від берега Криму. Режисер роликів – Ігор Стеколенко.

Раніше ми розповідали, що за результатами опитування соціологічної групи «Рейтинг» про суспільно-політичні погляди українців, 8% респондентів заявили, що їх турбує тема анексії Криму.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь