Спецпроєкти

Джон Боєга із «Зоряних війн» звинуватив Disney в ігноруванні темношкірих героїв


Актор Джон Боєга, який зіграв Фінна в останній трилогії «Зоряних війн», звинуватив Disney в ігноруванні темношкірих персонажів.

За словами Боєги, студія спочатку ввела його героя, просувала його як одного з важливих у франшизі, а потім просто відсунула на задній план. Так саме, на його думку, сталося і з іншими темношкірими героями трилогії.

Актор вважає – не потрібно показувати темношкірих персонажів, якщо для них не прописана чітка сюжетна лінія. Боєга додав, що студія, скоріше за все, просто не знала, що робити з його персонажем у «Скайвокер. Сходження».

«Ви знали, що робити з Дейзі Рідлі, ви знали, що робити з Адамом Драйвером, ви знали, що робити з іншими героями. Будьмо чесні. Дейзі це знає, Адам це знає, всі знають. Я нічого не викриваю», – поділився Боєга в інтерв’ю для GQ.

Персонажка Дейзі Рідлі Рей і персонаж Адама Драйвера Кайло Рен дійсно були в центрі сюжету стрічки про долю джедаїв та династію Скайвокерів. 

Поки що ні студія Disney, ні режисер стрічок Джей Джей Абрамс жодним чином на інтерв’ю Боєги не відреагували. До речі, актор, який зіграв Фінна, захищав режисера і не висловлював до нього претензій.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь