Спецпроєкти

МАУ скасовує доплату за зміну квитка. Де і як можна скористатися послугою?


В авіаційній компанії МАУ дозволили вносити зміни у квиток необмежену кількість разів. Процедура є безкоштовною. Про це повідомляє avianews.

Так, від 16 вересня цього року на всіх нових бронюваннях окрему плату за зміну квитка не братимуть. Нові правила поширюються й на найнижчі тарифи Economy Light, які містять тільки ручну поклажу і раніше не підлягали обміну або поверненню.

Зміни можна вносити необмежену кількість разів – доки квиток діятиме. Зазвичай цей термін складає один рік з моменту придбання квитка. Проте ця функція не звільняє пасажира від можливої доплати різниці тарифів або зборів, якщо вони під час зміни квитка стануть більшими, ніж ті, за які спершу заплатив пасажир.

Змінити квиток можна в особистому кабінеті на сайті МАУ до вильоту рейсу.

Таку функцію раніше активізували і світові авіакомпанії: American Airlines, United Airlines, Delta Air Lines, Alaska Airlines. Її ініціатори передбачають, що це збільшить бронювання квитків, адже пасажири не боятимуться, що їхні плани зможуть змінитися.

Раніше ми повідомляли, що у Великій Британії значно зростає кількість людей, які заразилися коронавірусом. Через це влада планує заборонити збиратися групами більше ніж по шість осіб. Заборона стосуватиметься і приміщень (приватних будинків зокрема), і зібрань надворі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь