Спецпроєкти

Новинки від Apple: коли і де їх можна офіційно придбати в Україні?

15 вересня компанія Apple провела презентацію, де представила свої нові продукти. Довгоочікуваними новинками стали Apple Watch Series 6, Apple Watch SE й оновлені iPad Air та iPad 8-го покоління.

Apple Watch Series 6 значно оновили: в них з’явилась унікальна функція визначення рівня кисню в крові – важливий показник вашого загального фізичного стану. Також тепер вони можуть синхронізуватися із професійними фітнес-программами, привчають до корисних звичок, можуть викликати службу порятунку і навіть допомагають виявити проблеми зі здоров’ям на ранніх стадіях. Новий додаток «Сон» дозволяє швидко виконати необхідні дії перед сном, а також відслідковувати ідеальний режим і тривалість відочинку.

Apple Watch SE об’єднали в собі найкраще – айновіший дизайн, технологічні датчики для відстежування будь-якої фізичної активності та стану здоров’я.

iPad 8-го покоління став потужнішим і разом з новою iPad OS буде незамінним девайсом як для навчання, так і для розваг. iPad Air – перший пристрій Applе, що отримав надсучасний процесорор A14 Bionic, і це дозволяє йому бути потужнішим за більшість ноутбуків. Гаджет підійде навіть для професійної обробки графіки і відео. А ще оновлений дизайн став неймовірно стильним, у 5 яскравих кольорах.

Коли і за якою ціною їх можна буде придбати в Україні – офіційно і з гарантією від виробника? 

Цiна на Apple Watch SE стартує від 10 699 грн, а на Apple Watch Series 6 – від 16 499 грн. І вже з 18 вересня офіційні реселери відкриють можливість зробити попереднє замовлення на нові моделі Apple Watch за спеціальною ціною.

Компанії Алло, Цитрус, Фокстрот, Эльдорадо, iOn, Мойо, Розетка та Комфі нададуть можливість придбати їх з додатковою вигодою 500 грн.

Вартiсть iPad 8-го покоління та старт попереднього замовлення буде анонсована офiційними реселерами вже наступного тижня.

Кількість товару є лімітованою, а ціна акційною та діє лише до 27 вересня. Вже можна оформити передзамовлення гаджетів у бажаному кольорі та стежити за новинами.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь