Спецпроєкти

Біжи. Допомагай. Рятуй. Чому доброчинні маратони покращують життя всім навколо?


Доброчинність – це просто та весело. А ще професорка університету Британської Колумбії (Канада) і співавторка книги Happy Money Елізабет Данн довела залежність щастя не тільки від доходів, але й від витрат. Так, із 600 респондентів незалежно від рівня доходу щасливішими себе називали ті, хто в переліку витрат вказував пожертви на доброчинність.

Окей, де я можу пожертвувати кошти на доброчинність?

24–25 жовтня у вас буде можливість стати щасливішими та здоровішими одночасно, адже відбудеться забіг DobroRun, де збиратимуть кошти для допомоги онкохворим дітям. Особливість цього забігу – взяти участь у проєкті можна з будь-якої точки України та світу.

Організатори перерахують усі доброчинні внески на потреби онкохворих дітей – підопічних благодійного фонду «Таблеточки». Зареєструватися на DobroRun і зробити внесок можна на сайті dobrorun.tabletochki.org.

DobroRun – це інклюзивний проєкт. Він не про спортивні рекорди чи витривалість, а про добрі вчинки. На вибір доступні дистанції для всіх рівнів підготовки: від 500 м для початківців до 25 км для справжніх профі. Дистанцію можна пробігти, пройти або подолати в інший спосіб 24 або 25 жовтня 2020 року у зручний час і комфортному для себе темпі.

Усі учасники, які зроблять внесок, за бажанням після забігу отримають медаль фінішера DobroRun поштою. Водночас ті, хто бігтиме в Києві, зможуть отримати медаль на місці:

  • ВДНГ (майданчик за 3 корпусом);
  • Парк «Наталка» (майданчик на Оболонський набережній на вході у парк).

Не хочу бігти, але хочу зробити доброчинний внесок. Як?

Для вас передбачена опція «Не біжу, але допоможу», яка дозволяє долучитися до ініціативи, але не долати дистанцію.

Що ще маю знати?

Щоб показати свою солідарність з дітьми, які борються з раком, учасники забігу також можуть взяти улюблену дитячу іграшку та подолати дистанцію разом з нею.

Приєднатися до благодійного забігу DobroRun можна з будь-якого куточка України та світу. Учасники з Києва зможуть стартувати в парку «Наталка» або ВДНГ, де 24–25 жовтня працюватимуть фанзони та станції гідратації DobroRun. Бігти можна самостійно, або в команді: із сім’єю, друзями чи колегами, зберігаючи безпечну дистанцію на свіжому повітрі.

Подія на Facebook тут.

Раніше ми розповідали, що 7 жовтня стартувала програма фандрейзингу на WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON – спільна ініціатива організатора бігових івентів Run Ukraine та фандрейзингової платформи для бігунів Kind Challenge. Готуючись до забігу, учасники мають змогу назбирати серед своїх друзів, знайомих та підписників у соцмережах кошти на доброчинні ініціативи. Ті, хто назбирає найбільше грошей, отримає подарунки: 5 учасників – фірмові худі Kind Challenge, а за перше місце – квиток на європейський забіг 2021 року.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь