Спецпроєкти

У чому дівоча сила? Дивіться ролик від Guzema Fine Jewelry та проєкту «Я зможу!», що надихає

Усі дівчата й жінки такі різні і водночас такі схожі. Попри відмінності в зовнішності та життєвих цілях, усі вони прагнуть стати щасливими. І всім в якийсь час дуже потрібна підтримка – адже з нею досягати мети стає в рази легше і швидше. 

Жіноча сила у взаємопідтримці – і саме про це йдеться в новому ролику від ювелірного бренду Guzema Fine Jewelry та проєкту «Я зможу!» фонду Олени Пінчук.

У ролику піднімається тема важливості допомоги попри різницю в поглядах на життя, різні бажання й цілі. Головний інсайт – саме разом, саме завдяки підтримці ми робимо цей світ кращим і допомагаємо знайти іншим людям нові можливості.

Подивитися крутий ролик від Guzema Fine Jewelry та «Я зможу!» можна тут:

Символ взаємодопомоги – це золоті долоньки Inspirement Chain. Вони були створені у колаборації з менторським проєктом «Я зможу!» від Фонду Олени Пінчук. Текст до відео писала Ольга Руднєва.

Ще минулого року ювелірний бренд Guzema Fine Jewelry разом з «Я зможу!» запустили спільну колекцію кольє Inspirement Chain. Ця кампанія спрямована на посилення жіночої ролі у суспільстві, взаємопідтримку та сестринство.

Всі кошти, які вдалося зібрати завдяки продажам кольє, спрямовані на розвиток та підтримку проєктів, заснованих жінками.

На сьогодні вже зібрано 200000 грн і вони є частиною загальної суми грантів для розвитку різних компаній: хімчистка взуття Shoes Banditos, український хаб «Незалежні» в Одесі, Zerno Fashion, кафе «Татараш» в місті Дрогобич. І це – тільки початок благодійного проєкту, далі – більше!

Додаткова інформація 

Проект «Я зможу!» започаткований  2017 року Фондом Олени Пінчук та Фундацією Кока-Кола.

Мета фонду: посилити роль жінок у суспільстві і довести, що жінки можуть стати успішними в будь-якій сфері.

До проєкту доєдналися успішні та відомі жінки, історії яких надихають та спонукають до пошуку нових можливостей.

Фонд Олени Пінчук 

Фонд заснувала Олена Пінчук у вересні 2003 року. У грудні 2017 року було оголошено, що, окрім боротьби зі СНІДом, організація разом з фундацією Кока-Коли також займатиметься підтримкою жінок та дівчат, та протидія епідемії ВІЛ/СНІДу залишиться однією з пріоритетних тем в роботі фонду.

Основні напрямки діяльності сьогодні: боротьба зі СНІДом і здоровий спосіб життя; менторські та освітні проекти, спрямовані на молодих дівчат і жінок; залучення в Україну найкращого міжнародного досвіду в гуманітарній сфері.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь