Спецпроєкти

В Україні оновили списки «червоних» та «зелених» країн: куди їздити безпечніше за все


Міністерство охорони здоров’я України оновило список країн «червоної» та «зеленої» зон. Про це свідчать дані на сайті МОЗу.

Як повідомляє Державне агентство розвитку туризму України, з популярних туристичних країн до «червоної» зони потрапила Болгарія, а до «зеленої» – Ізраїль.

Країни в «червоній» зоні

Станом на 30 жовтня до «червоної» зони потрапили 50 країн, серед яких  Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Вірменія, Грузія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кувейт, Ліван, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, США, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швейцарія та інші.

Після повернення з країн «червоної» зони українці мають піти на самоізоляцію із застосуванням застосунку «Дій вдома». Дострокове припинення самоізоляції можливе після отримання негативного ПЛР-тесту.

Для в’їзду в Україну всім іноземцям потрібний страховий поліс, що покриває Covid-19. Обсервації не мають проходити особи, що прибули з країн «червоної» зони, якщо вони мають негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більше як за 48 годин до перетину кордону України.

Країни в «зеленій» зоні

Станом на 30 жовтня до «зеленої» зони потрапили Україна та ще 143 країни, серед яких Австралія, Азербайджан, Албанія, Білорусь, Бразилія, Греція, Данія, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Індія, Казахстан, Канада, Кенія, Кіпр, Китай, Колумбія, Куба, Латвія, Литва, Мальдіви, Марокко, Мексика, Молдова, Непал, Німеччина, Нова Зеландія, Норвегія, ОАЕ, Парагвай, Перу, Росія, Саудівська Аравія, Сербія, Таїланд, Туніс, Туреччина, Узбекистан, Фінляндія, Швеція, Японія та інші.

По поверненню із цих країн не потрібно здавати тест на коронавірус чи йти на самоізоляцію.

Раніше ми повідомляли, що за минулий тиждень (від 19 до 25 жовтня) у світі виявили рекордну кількість заражених коронавірусом.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь