Спецпроєкти

«Трошки в дусі постапокаліпсису». Навіщо киян кличуть на вечірку посеред будівництва?


22 жовтня на будівництві ЖК «044» відбудеться мистецька виставка «Форма простору». Організатори хочуть показати відвідувачам, як змінюється сенс витворів мистецтва залежно від контексту, тому на заході може бути навмисне дискомфортно.

Можна буде розглянути інсталяції, скульптури та римейди від 12 українських художників. Серед них – Маргарита Журунова, Богдан Локатир і Василь Грубляк.

Автор: Петро Гронський

«Ми пропонуємо глядачеві вирушити в подорож будинком, де мистецтво представлене не на готових побілених стінах, а формує простір на етапі становлення і, можливо, змінить його кінцевий результат», – каже кураторка Катя Тейлор.

Автор: Олексій Золотарьов

Організатори хочуть підкреслити зухвалість локації, тому експозицію розташують не лише на стінах, а й на підлозі, стелі, по діагоналі тощо. Вони пояснюють, що все має бути витримано «трошки в дусі апокаліпсису» – у різких тонах, контрастах і формах.

Автор: Дмитро Кропива

Автор: Денис Шиманський

Забудовник житлового комплексу BURS Atelier Development, в такий спосіб збирається змінити уявлення про ЖК бізнес-класу як про суворі будинки з офісами на першому поверсі. 

«ЖК 044» – відкритий до експериментів, зацікавлений у нових трактуваннях сучасного житла і починає діалог з містом через мистецтво, відкриваючи те, що зазвичай приховане –– пейзажі з недобудованих секцій, невпорядкованого двору та необроблені, голі стіни, які якнайкраще відтіняють сучасне мистецтво», – пояснюють представники компанії.

Автор: Євген Примаченко

Виставка «Форма простору» триватиме з 22 жовтня по 1 листопада, з 12:00 до 18:00.

21 жовтня о 20:00 відбудеться її відкриття – гостям запропонують надягти каски.

«Форма простору» – це колаборація ЖК «044» та агенції Port.agency, яка разом з бізнесменами створює мистецькі проєкти для соціальних змін. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь