Спецпроєкти

Apple анонсувала перші власні процесори М1. Що ще показали на презентації?


10 листопада Apple провела онлайн-презентацію нових продуктів. Розповідаємо про анонси компанії, якщо ви не встигли подивитися презентацію.

Власний процесор

Відтепер в нових комп’ютерах Apple замість процесорів Intel буде власна система на чіпі М1. Вона об’єднує центральний, графічний та нейронний процесор, а також пам’ять пристрою та інші елементи. Це перший власний процесор компанії.

Центральный процесор буде восьмиядерним, графічний – до восьми ядер, нейронний – 16-ядерним. Макбуки теж працюватимуть на М1, завдяки чому стануть ще потужнішими. 

Що ще презентували

Mac Mini

Невеликий стаціонарний комп’ютер працюватиме на M1. Він продаватиметься у двох варіантах – з різним об’ємом SSD-диска (256 чи 512 гігабайтів) і одним об’ємом оперативки – 8 гігабайтів (можна збільшити до 16-ти). ЦП працюватиме втричі швидше, графіка – у 6 разів швидше, а нейронний процесор – до 15-ти швидше.

Коштуватиме новий Mac Mini на 100 доларів дешевше від моделей старого покоління. Ціна на нього стартуватиме від 699 доларів. 

MacBook Air

У MacBook Air також вбудують М1, і це пришвидшить ЦП утричі, а графіку дозволить обробляти швидше у п’ять разів. 

З інших плюсів – в режимі програвання відео MacBook Air працюватиме до 18 годин, в режимі роботи в браузері – до 15 годин. 

Макбук випустять у двох варіантах: з вінчестером на 256 або 512 гігабайтів. У обидвох оперативна пам’ять на 8 гігабайт, яку можна за бажанням збільшити до 16-ти.

Коштуватиме MacBook Air від 999 доларів. 

MacBook Pro

MacBook Pro теж випускатимуть з чіпом М1. Лептоп максимально довго працюватиме від акумулятора: за перегляду відео – до 20 годин, під час роботи в браузері – до 17-ти. 

Ціна на новий MacBook Pro стартує від 1299 доларів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь