Спецпроєкти

У Єврокомісії запустили цілу стратегію для захисту ЛГБТ-спільноти


Європейська комісія запустила стратегію щодо забезпечення рівности лесбіянок, геїв, бісексуалів, трансгендерів, інтерсексуалів та квір-персон. У її межах опитають ЛГБТІК+ людей у 27 країнах Європейського Союзу, оскільки деякі країни посилюють анти-ЛГБТ риторику.

Про це повідомляє Reuters.

Комісія запропонувала боротися з дискримінацією ЛГБТ та захищати їхню безпеку. Це може стати можливим, якщо гомофобні злочини на ґрунті ненависти потраплять до переліку реальних злочинів у Європі.

Виконавча влада ЄС також вимагає дотримання прав ЛГБТІК поза межами спільноти, щоб переконатися, що різне законодавство у країнах не означає, що дитина в ЛГБТІК-сім’ї за законом перестає бути частиною цієї родини після перетину кордону.

«Кожен повинен почуватися вільно – без страху і переслідувань. Це те, чим займається Європа, і це те, за що ми виступаємо. Це перша стратегія на рівні ЄС, яка зміцнить наші спільні зусилля щодо забезпечення рівного ставлення до всіх», – сказала віцепрезидентка Комісії із цінностей і прозорости Віра Журова.

Раніше ми розповідали, що папа Римський Франциск заявив, що підтримує легалізацію одностатевих шлюбів. Відповідна заява пролунала в документальному фільмі про нього, прем’єра якого відбулася в Римі. Про це повідомляє ABC.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь