Спецпроєкти

Google Pay майже цілком змінює функціонал: що буде в новій версії?


Нещодавно Google повідомив про обмеження більшости функцій свого сервісу Google Pay. За інформацією, зміни відбудуться вже в січні 2021 року. Так, старі версії додатка вже зовсім скоро більше не зможуть відправляти і отримувати платежі, а також користувачам буде неможливо знімати гроші.

Про це йдеться в блозі компанії.

Старі версії застосунку взагалі втратять можливість відправляти і отримувати навіть однорангові платежі. Водночас корпорація вирішила ввести комісію в розмірі 1,5%, яка буде стягуватися щоразу під час переказу коштів з Google Pay на будь-яку дебетову карту (для нових версій додатку).

На перший погляд, обмеження функціоналу старих версій програми можуть здатися чимось поганим, проте насправді це рішення обґрунтоване.

Оголошення про такі зміни відбулося практично відразу після масштабного перезапуску сервісу. У межах цього перезапуску додали багато нових, дійсно зручних і корисних функцій. Серед найновіших функцій можна виділити можливість автоматичного сканування вашої поштової скриньки Gmail, а також вашого облікового запису Google Фото на наявність там будь-яких квитанцій на оплату. І якщо додаток Google Pay виявить у вас квитанцію, то запропонує вам можливість її оплатити через застосунок, що дійсно дуже зручно.

Наступного року Google планує співпрацювати з різними банками, завдяки чому Google Pay зможе стати своєрідним єдиним банківським застосунком. І це дійсно зручно, якщо у вас не одна, а декілька карт від різних банків.

Раніше ми розповідали, що компанія Google оновила свого голосового помічника Google Assistant. В оновленні доступна функція, завдяки якій можна знаходити пісні та музичні композиції, навіть якщо користувач не пам’ятає жодного слова, а лише мотив.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь