Спецпроєкти

Кролики, фемінізм та гарячі пульсації: як редакторка bit.ua тестувала вібратор від Rianne S


Зізнатися чесно, серед усього різноманіття інтимних девайсів вібратори «кролики» – мої улюбленці. Ймовірно, це через величезну купу ідей та варіацій їхнього застосування. І ні, це не щось пов’язане із зоофілією. І ні, це не для анусу (хоча можна і туди, якщо дуже хочеться).

Трохи більше ніж два тижні тому столичний сексшоп Fancy Factory надіслав мені Essentials Xena Rabbit Vibrator від Rianne S. Я протестувала девайс і готова розповісти про його переваги, недоліки та свій досвід.

Трішки історії

Загалом вібратори-кролики зобов’язані своєю популярністю серіалу «Секс у великому місті». У 1998 році кролика показали в одному з епізодів, і незабаром іграшка стала справжньою зіркою сексшопів. У кадрі вона мала вигляд звичайного фалоімітатору із симпатичним відростком у формі кролячої голови, чиї вушка мали б лоскотати клітор, коли основна частина девайсу введена в піхву.

Попри свою популярність, перші моделі кроликів мали значні недоліки. По-перше, їхня форма не дозволяла стимулювати точку G, оскільки пряма форма не відповідає формі жіночої піхви. Водночас вони здебільшого були зроблені з низькоякісних матеріалів, і тримати їх у чистоті (що конче необхідно для будь-яких сексприладів) було доволі складно.

Сьогоднішні варіації різноманітних форм, механізмів, потужностей іноді змушують очі розбігатися. Однак старий-добрий кролик ще довго закохуватиме в себе не одне покоління дослідниць своїх оргазмів.

Фемініст у світі сексіграшок

Компанію Rianne S (Нідерланди) заснувала дизайнерка Ріанна Свієрстра. Бренд позиціонує себе як виробник іграшок «від жінки жінкам». Основна місія – прославляти жінок та спонукати їх досліджувати свої бажання та сексуальність для повноцінного сексуального життя.

У компанії наводять статистику: 10-15% всіх жінок ніколи не відчували оргазму. Вони стверджують, що вібратор, безумовно, не стане оптимальним вирішенням проблеми, бо причини можуть бути медичними або психологічними. Проте продукти для задоволення загалом можуть допомогти вивчати вподобання в сексі, дослідити та прийняти своє тіло.

Така феміністична тема компанії – геть в усьому: в рекламі, сайті, дизайні іграшок, їхньому функціоналі та пакуванні.

«Цей вібратор присвячується всім дівчатам, які рулять світом», – йдеться в інструкції до мого девайсу. Водночас у самій коробочці я знайшла металевий браслет з гравіюванням «She believed, she could so she did» (Вона вірила, що зможе, і тому зробила це). Якщо чесно, моє самоусвідомлення як «сильної і незалежної» змусило б мене купити Xena хоча б через цей браслет.

Ну і загалом серденько феміністки розтоплене і крається. Як же добре, коли бренд має важливу соціальну місію.

Стиль та лаконічність

Особисто мені вкрай важливо, яка на вигляд іграшка: наприклад, я не люблю девайси, які імітують реалістичні людські органи :).

Кролик від Rianne S закохує в себе з першого погляду. Навіть доволі попсовий для сексіграшок рожевий колір не виглядає тут дешево. До мене потрапив прилад кольору «CORAL & FRENCH ROSE» – поєднання двох приємних відтінків рожевого. Є ще у світлішому рожевому та фіолетовому варіантах.

Пакування – окрема тема. Коли береш до рук коробку, відчуваєш себе лакшері-дівою, яка отримала подарунок від щедрого шанувальника (навіть якщо ти сама собі його і купила). У середині окрім вібратора – чорна оксамитова підкладка з виїмкою для самого кролика, інструкція, маленька листівка від виробника, кабель для зарядки та браслет.

На дотик – доволі м’яка та приємна поверхня. Медичний силікон, але не липкий і водночас не шорсткий – навпаки, шовковистий. До того ж прилад доволі легенький – важить він 178 грамів.

За формою вібратор нічим незвичним не виділяється серед своїх «братів» від інших моделей та виробників. Має 21 сантиметр загальної довжини, десь 11 – робочої та 4,6 сантиметри у відростку для клітора. Під кінець сам вібратор розширюється: найбільший діаметр – 4 сантиметри. Це допомагає йому чудово стимулювати точку G, дарувати відчуття наповнености й водночас не чинити дискомфорту. Загалом іграшка підходить як для початківців, так і для поповнення великої колекції.

З недоліків – відросток не такий гнучкий, як хотілося б. Зрозуміло, що в кожної користувачки будова тіла різна, а відросток розрахований на певне розташування клітора. Проблема вирішується, якщо скеровувати пальцем відросток у потрібну точку, але це не зовсім зручно, особливо якщо ви граєтеся ним у парі.

Що з потужностями?

Xena заряджається безконтактною зарядкою – можна через комп’ютер, ноутбук або USB-адаптер. Така система робить його придатним для ігор у душі і навіть під водою. Виробник радить задля продовження терміну служби акумулятора перед першим використанням заряджати девайс щонайменше 8 годин.

Далі це потрібно робити по дві години, вистачатиме його на стільки ж годин. Кролик має простий інтерфейс – 5 кнопок. Щоб увімкнути або вимкнути, варто затиснути впродовж декількох секунд центральну кнопку. Натиснути нижню кнопку «Н» (ймовірно, Hot) – увімкнути підігрів, верхню – увімкнути та переключати режими, а права та ліва – управління інтенсивністю пульсацій.

Одна з основних, на мій погляд, переваг цього кролика – підігрів. Виробник обіцяє, що за три-чотири хвилини вібратор у голівці нагріється до 40 градусів. Із градусником не вимірювала, але на дотик відчувається приємне тепло, яке не обпалює, а лагідно гріє. Особисто мені здається, що 4 хвилини для нагріву до 40 градусів – забагато: в деяких девайсів підігрів до 45 градусів відбувається значно швидше. Однак і на тому дякую.

Xena має 10 режимів вібрації, 9 видів пульсації та 1 швидкість. Якщо вам здається, що 1 швидкість – замало, ви помиляєтеся. Тут уся фішка в пульсаціях – саме вони впливають на інтенсивність вібрацій. Я доволі чутлива, тому мені б вистачило перших 4, ну максимум 5 рівнів пульсацій. Що стосується вібрацій, то вони тут на різний смак: різні ритмічні малюнки, різний темп. Мій улюблений – де вібрації то зростають в інтенсивності, то спадають. Є також режим з дуже неочевидним ритмічним малюнком, який чимось нагадує модний у подібних іграшках «інтерактивний режим».

Також величезний плюс – він доволі тихий. Сусідка по квартирі жодного разу не чула, як він працює в моїй сусідній або ванній кімнаті. Навіть на доволі високих рівнях пульсації, коли він стає голоснішим, через стінку його все одно не почути.

Найважливіше: як у процесі?

Загалом класно. Девайс розрахований на різний спектр чутливости та на різні сексуальні вподобання (є агресивніші поштовхи, є м’якші). Краса кроликів у тому, що їх можна використовувати окремо для кліторальної стимуляції, окремо для вагінальної та одночасно для обох.

Як я вже казала, вібрації пасують і для анальної стимуляції. Проте будьте обережними та не забувайте ретельно мити девайс після його контакту з анусом, щоб не занести мікроби в піхву.

Водночас Xena стане прекрасним доповненням у парних пестощах. Уже тут варіацій на тему «куди і як» – безліч, була б лише фантазія.

Дуже раджу юзати Essentials Xena Rabbit Vibrator з лубрикантом. Для всіх іграшок з медичного силікону підходить змазки тільки на водній основі, НЕ НА СИЛІКОНОВІЙ!

Удосконалюйте своє інтимне життя та будьте щасливими ХОХО

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь