Спецпроєкти

Програми, які жартують про колишніх та поповнюють сексуальний лексикон: добірка дивних чат-ботів


Згідно зі звітом Forrester Research, у всьому світі 57 % компаній або вже використовують чат-боти, або планують це зробити найближчим часом. До них належать 24% великих підприємств, 15% середніх та 16% малого бізнесу.

Сучасні чат-боти стали більш розумними, чуйними та корисними. Проте бувають випадки, коли у програми погано налаштований сценарій і ваша розмова стає кумедною та трохи абсурдною. 

Розповідаємо в матеріалі, що таке чат-боти, в чому їхня користь та наскільки дивними вони бувають.

Навіщо потрібні чат-боти

Чат-боти це програмні додатки, що імітують письмову або розмовну людську мову в розмові та взаємодії з реальною людиною. 

Існує два основних способи роботи чат-ботів: через вебдодатки або самостійні програми. Сьогодні чат-боти найчастіше використовуються у сфері обслуговування споживачів. Програми беруть на себе ролі консультантів та операторів, тим самим економлять свої ресурси.  До того ж така підтримка працює цілодобово.

Чат-боти стали популярними завдяки значним досягненням у машинному навчанні та іншим технологіям, таким як обробка природних мов. Вони завжди доступні для обслуговування своїх клієнтів у різних часових поясах, вони можуть говорити різними мовами та зустрічати своїх клієнтів у різних точках дотику (вебсайт, соціальні медіа, мобільні додатки).

Технологія чат-ботів тепер доступніша звичайному користувачеві мережі. На ринок вийшли спеціальні платформи, за допомогою яких споживачі можуть створювати такі програми без будь-яких навичок кодування. Однак часто такі співрозмовники приймають лише обмежену кількість запитів і відповідають тільки обмеженими фразами. У чат-боті, який використовує «штучний інтелект», запити користувачів обробляють складніші алгоритми.

Незалежно від того, яка система забезпечує чат-бот, істина завжди така: користувачі швидко йдуть із сайтів, на яких працюють програми, які не полегшують, а навпаки – ускладнюють їхнє життя. 

InspiroBot

InspiroBot – це чат-бот, головна функція якого – створення необмежених та унікальних колажів із цитат та зображень, що надихають. Завдання бота: надихати людей на досягнення мрій та особистісне зростання. Щоразу людині випадає випадкова фраза та картинка. Майже кожна друга цитата – кліше, але трапляються й дуже кумедні поєднання.

Сам бот позиціонує себе як «Штучний інтелект, що створює необмежену кількість унікальних цитат, що надихають на нескінченне збагачення безглуздого людського існування». Отже, автори від самого початку показали користувачам, що у програмі є доля жарту.

Коли починаєш генерувати, то потім складно зупинитися, адже фрази дійсно кумедні та абсурдні.

Поліетиленовий пакет, яким грає вітер, – це ще той витвір мистецтва.
Не кажи «Привіт», кажи «Йди додому, ти п’яний»
Підтримай діарею!
Транслюй ефективність, зроби пріоритетом зв’язки, начхай на постійність.
Тільки коли ти навчишся бачити недоліки собак, ти зрозумієш, що тобі насправді потрібно.

 

Пончо

Пончо це бот для прогнозування погоди у вигляді кота. Він працював декілька років та закрився у 2018 році. Користувачі могли завантажити застосунок Пончо або ж  взаємодіяти з ботом через Facebook Messenger. Програма повідомляла користувачам прогноз залежно від їхнього поточного місцезнаходження. Цей бот точно знав, коли варто брати із собою парасольку, а коли – ні.

Якщо в чат-боті немає живої людини по іншу сторону монітору, то це ще не означає, що ваша бесіда не може бути цікавою і захопливою. І Пончо це підтверджує. Він був не тільки порятунком від дощу, а ще й класним співрозмовником. 

Хоча деякі люди навіть вважали його доволі нахабним. Автори програми стверджують, що їхньою справжньою метою було не просто повідомити погоду, а водночас зробити це забавно. 

Ось тут, наприклад, бот повідомляє, що його колишня також родом із Пхеньяна, столиці Північної Кореї.

 

Тей

Чат-бот Tay (Тей) – це проєкт від Microsoft, який проіснував лише 16 годин після запуску. Компанія запустила програму, щоб дізнатися більше про розмовну мову та штучний інтелект. 

Тей був ботом, який безпосередньо взаємодіяв з користувачами у Twitter. Його подальша поведінка була сформована якраз на основі цих взаємодій. Однак проєкт зазнав невдачі у зв’язку з діями тролів, які атакували службу.

Тей довелося видалити за те, що він схвалював Адольфа Гітлера, заперечував існування Голокосту та публікував агресивно расистські твіти. Створення боту спочатку здавалося чудовою ідеєю, але люди провокували його та хотіли побачити, як далеко він може зайти у своїх репліках та висловлюваннях. Social Hax вдалося зберегти деякі твіти Тей, тому ми  можемо побачити, чим був цей новаторський проєкт.

Bottr sex chatbot

Чат-боти торкнулися також індустрії розваг для дорослих. Деякі творчі уми перетворили чат-ботів на секс-штучний інтелект. Таким чином користувачі брали участь в еротичному чаті з комп’ютером.

Так, ви спілкуєтесь із сексботом, і він відповідає вам брудними слівцями. А ще ви навіть можете спробувати рольовий чат!

Такі боти працюють так, ніби ви розмовляєте з дівчиною або хлопцем. У цього боту багато плюсів: за допомогою безкоштовних еротичних чатів ви можете дослідити сексуальну орієнтацію та знайти додаткові способи оживити своє сексуальне життя. Ну і поповнити сексуальний лексикон.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь