Спецпроєкти

Сьогодні виповнюється 24 роки найвідомішій іграшці кінця 90-х


Сьогодні, 23 листопада, тамагочі, яке в 90-х підкорило ціле покоління дітлахів, виповнюється 24 роки!

Іграшка, від якої ми так фанатіли, з’явилася 23 листопада 1996 року. Придумали віртуального домашнього улюбленця в компанії Bandai – третій за величиною іграшковий гігант планети.

Само слово тамагочі походить від японського тамаго (з японської «Яйце») і англіцизма вотч (з японської «Годинник»).

Гра починається в той момент, коли береш до рук брелок, в якому закладена певна програма, і висмикуєш пластмасовий запобіжник. Після цього на екрані з’являється яйце, з якого виростає пташеня, цуценя чи дракончик — залежить від закладеної програми.

Із цього моменту власник брелка стає його заручником, бо вимушений постійно піклуватися про свого вихованця. За допомогою кнопок управління істоту годують, прибирають за нею, вигулюють – як і справжню. Хіба за винятком того, що все ж ця істота живе тільки на екрані.

У перших версіях іграшки можна було грати тільки за одного вихованця. В наступних долали нових персонажів: з морської, болотяної та лісових серій. Також можна було грати за дітлахів чи навіть диявола або янгола.

Лише за перші роки після появи зроблено більше сорока мільйонів тамагочі – це тільки офіційних. Ще більше було дешевих аналогів і підробок, зазвичай китайського виробництва. Таких в Україні було більшість.

Раніше ми зробили тест «Які цяцьки з нульових сумують за тобою найбільше?». Проходь його та дізнавайся, які цяцьки з нульових тобі потрібно врятувати від самотности першими.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь