Спецпроєкти

Цьогоріч YouTube не випускатиме підсумкове щорічне відео


YouTube вирішив цьогоріч не публікувати відео YouTube Rewind з підсумками року, що минає. У компанії пояснили своє рішення тим, що «2020 рік став іншим».

Про це повідомили у твітері сервісу.

«Від 2010 року ми завершували щороку Rewind, згадуючи найуспішніших авторів, відео та тренди. Подобається вам це чи ви пам’ятаєте тільки 2018 рік – Rewind завжди планувався для вас як свято. Однак 2020 рік став іншим. І це здається неправильним – діяти, ніби це не так. Тому ми беремо перерву з Rewind у цьому році», – йдеться в повідомленні.

YouTube Rewind – це серія відеороликів, вироблених, створених і завантажених на офіційний канал сервісу. Це відеоогляд найпопулярніших відео на YouTube за минулий рік. Останні рази цими роликами було невдоволено чимало користувачів. Так, відео з підсумками 2017 року отримало 2,3 мільйона дизлайків. А 2018 року у відео Rewind зібрали найбільш знакові меми та події року. Ролик зібрав понад 18 мільйонів дизлайків – це найбільша кількість за всю історію YouTube. 2019 року сервіс зібрав у підсумках кліпи та відео, що їх користувачі оцінили найвище. Однак і це відео отримало 9,2 мільйона дизлайків.

Раніше ми розповідали, що YouTube оголосив, що вносить зміни в політику компанії. Вони стосуються дезінформації про коронавірус.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь