Спецпроєкти

Hyundai купує Boston Dynamics, які випустили роботів-собак


Пам’ятаєте двох собак-роботів Boston Dynamics, які нещодавно досліджували Чорнобиль? Компанію вже остаточно купує Hyundai Motor за $921 млн.

Про це повідомляє The Korea Economic Daily.

Формально Hyundai Motor профінансує половину вартости. Другу частину бере на себе афілійована компанія Hyundai Mobis.Co.Boston Dynamics Inc., яка належала SoftBank Group та презентувала собак-роботів Spot у 2015 році.

Це маневрові роботи, які можуть бігати, підниматися по сходах та відчиняти двері. Крім цього, в компанії є робот-гуманоїд Atlas і мобільний робот-птах Handle з логістичним функціоналом.

Американський виробник роботів був створений у 1992 році, перейшов до Google Alphabet у 2014-му, а вже у 2017-му його купив SoftBank.

Минулого місяця Hyundai Motor повідомила про плани купити Boston Dynamics Inc. і підшукала консультантів – Goldman Sachs та корейську юридичну фірму Kim & Chang. У планах Hyundai Motor – $1,4 млрд інвестицій у робототехніку до 2025 року.

Подивіться, як роботи-собаки Spot бігали на ЧАЕС у жовтні 2020 року.

Раніше ми повідомляли, що на засіданні 2 грудня уряд затвердив концепцію розвитку штучного інтелекту в Україні до 2030 року. За підрахунками, на розробку та реалізацію перших етапів Концепції знадобиться понад 14 мільйонів гривень у 2021–2023 роках.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь