Спецпроєкти

Швейцарія дозволила одностатеві шлюби у країні


Парламент Швейцарії 18 грудня ухвалив законопроєкт, який легалізує в конфедерації одностатеві шлюби.

Про це повідомляється на сайті парламенту.

Відзначається, що в Національній раді (нижня палата парламенту) закон підтримали 136 депутатів, 48 висловилися проти, 9 утрималися. У Раді кантонів (верхня палата парламенту) ініціативу підтримали 24 депутати, відмовилися підтримувати 11, семеро утрималися.

Тепер в країні будуть дозволені одностатеві шлюби. Жіночим парам також надається доступ до банків сперми.

Проти даного закону виступає ультраконсервативна християнська партія Федерально-демократичний союз Швейцарії, яка раніше мала намір провести референдум з питання одностатевих шлюбів.

Раніше ми розповідали, що угорський парламент заборонив всиновлювати дітей одностатевим парам. У країні ухвалили відповідні зміни в законодавстві про усиновлення та поправки до Конституції.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь