Спецпроєкти

Після звинувачень у розповсюдженні дитячого порно Pornhub змінив політику


Pornhub суттєво змінює політику після звинувачень у розміщенні нелегального контенту. Компанія запевняє, що вже заборонила завантажувати відео незареєстрованим користувачам. Наразі додавати контент можуть лише користувачі партнерської програми (Model Program) та партнери компанії. Скачувати відео з сайту зараз теж не можна.

Про це повідомили у пресцентрі Pornhub.

В 2021 році Pornhub обіцяє ретельно перевіряти користувацький конент. Юзери зможуть завантажувати відео тільки після успішного завершення протоколу ідентифікації. За заявою компанії, зняття відбитків пальців знизить можливість повторного завантаження контенту, який був вже видалений з платформи.

Саме неможливість остаточно видалити з сервісу відео, зокрема з дітьми та підлітками, було однією з проблем, за які критикували компанію.

Pornhub заявляє – окрім модераторів, які зараз працюють на платформі, Pornhub створить task-force групу «Червона команда». Група шукатиме і видалятиме нелегальний контент з платформи. Що буде з нелегальним контентом, на якому платформа заробляла і вже заробила — питання, на яке відповіді у новій політиці Pornhub немає.

Раніше ми писали про те, що платіжна система Mastercard проведе розслідування щодо Pornhub. Воно стосуватиметься інформації, яку опублікував New York Times. У статті йдеться, що порносайт поширює відео з насильством над неповнолітніми.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь