Спецпроєкти

Кабмін пропонує підвищити штрафи за порушення самоізоляції


Кабмін хоче збільшити штрафи за порушення самоізоляції та обсервації. Розмір штрафів пропонується встановити до 8500 грн.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду 23 грудня.

Тепер проєкт закону розглядатиме Верховна Рада і, якщо там його схвалять, порушення самоізоляції в Україні буде каратися штрафом у розмірі від 200 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян – це 3400-8500 гривень.

«Порушення особою порядку обов’язкової самоізоляції, обсервації, запроваджених у рішенні про встановлення карантину, якщо це не призвело до поширення особливо небезпечної хвороби, тягне за собою накладення штрафу від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – зазначається в описі запропонованих змін.

Раніше українців, які порушували правила карантину, також карали штрафом, але тоді це було від 17 тисяч до 34 тисяч гривень, а посадовців — від 34 тисяч гривень до 170 тисяч гривень.

Раніше ми розповідали, що наразі відомо про новий штам коронавірусу: чим він відрізняється від старого, наскільки небезпечний для людського організму та чи працюватимуть проти нього наявні вакцини.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь