Спецпроєкти

Дослідження: вчений підрахував, скільки коштує планета Земля


Учений із США провів дослідження, в якому підрахував приблизну вартість планети Земля. Проводилася робота співробітником Каліфорнійського університету в місті Санта-Круз.

Про це повідомляє Daily Mail.

Астрофізик Грег Лафлін зміг вивести формулу, за рахунок якої вдалося з високою точністю визначити «цінник» нашої планети. У процесі підрахунку вчений брав до уваги значну кількість чинників, що стосується маси Землі, віку, температури й інших даних. У підсумку вийшло, що вартість небесного тіла може сягати приблизно 5 квадрильйонів доларів. Якщо говорити про Сонячну систему, то Земля є найбільш дороговартісною планетою системи.

Наприклад, вартість Марса при обліку його ресурсів і умов не перевищуватиме 160 тисяч доларів. Причиною такої невисокої ціни стала непридатність Червоної планети для розвитку там розумного життя.

Водночас Венера, за підрахунками астрофізика, коштує всього один цент – 28 українських копійок.

Як повідомляє Лафлін, планети, вартість яких становить менше ніж $80 млн, не варто розглядати як потенційний новий дім для людей.

Раніше ми розповідали, що марсохід американського космічного агентства NASA Perseverance (Наполегливість), який 18 лютого 2021 року здійснить посадку в північній півкулі Марса, відправив на Землю записаний ним у космосі звук.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь