Спецпроєкти

Популярний фітнес-застосунок злив фотографії своїх користувачів


Користувачі популярного фітнес-застосунку Sweat виявили, що нібито приватний форум, який містить знімки прогресу людей після тренувань, насправді є публічним.

Про це повідомляє Daily Mail.

Після оприлюднення тисяч фотографій, постраждалі почали погрожувати власниці Sweat Кайлі Ітсінес бойкотом її застосунку, адже форум позиціонував себе як безпечне місце, в якому користувачі можуть ділитися результатами своєї боротьби із зайвою вагою.

Користувачі зажадали від команди Ітсінес переключити сайт на приватний режим.

Після цього Sweat опублікувало офіційну відповідь на звинувачення, заявивши, що, попри численні скарги, команда не робитиме форум закритим.

«Дякуємо всім, хто поділився своїми думками і відгуками. З огляду на цінний внесок кожного користувача, багато з яких є колишніми членами або чинними користувачами спільноти, ми ухвалили рішення зберегти форум Sweat відкритим. Як уже згадувалося в інших публікаціях, нещодавно ми вчинили кілька дій, заснованих на цьому зворотньому зв’язку, і ми також продовжимо покращувати наш форум у новому році. Ми завжди прислухаємося до ваших відгуків, оскільки це дуже важливо для формування майбутнього компанії», – йдеться на офіційному сайті програми.

Користувачі, звісно, залишилися незадоволеними цією відповіддю.

Раніше ми розповідали, як працюють ковід-трекери і чи порушують вони права людини.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь