Спецпроєкти

Apple планує посилити приватність даних своїх користувачів: як саме


28 січня, в День захисту даних, компанія Apple оголосила про запуск функції App Tracking Transparency, що вимагатиме від додатків отримати дозвіл користувачів на відстежування їхніх даних.

Про це повідомляє Apple.

Функція буде доступна на початку весни, коли вийде оновлення програмного забезпечення для смартфонів iOS 14, для планшетів iPadOS 14, а також для Apple TV.

Як це працює?

«Найближчим часом, з наступним бета-оновленням від Apple, функція App Tracking Transparency вимагатиме від встановлених додатків отримання дозволу користувача, перш ніж відстежувати їхні дані в програмах або на вебсайтах, які належать іншим компаніям», ─ зазначається в повідомленні.

У розділі «Налаштування» користувачі можуть перевірити, які програми просять доступ до відстеження їхніх даних, а за потреби вносити зміни. 

Раніше ми розповідали, що Telegram дозволив переносити чати з інших месенджерів. Тепер можна транспортувати повідомлення і чати з месенджерів WhatsApp, Line і KakaoTalk. 

Користувачі також зможуть вилучати повідомлення з перенесених чатів для всіх учасників листування. Така функція працює як з особистими переписками, так і з груповими чатами. Перенести можна повідомлення, фотографії, відеозаписи та документи з інших додатків.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь