Спецпроєкти

Картонному двійнику Ілона Маска влаштували екскурсію в Житомирі


Журналісти 5 каналу вирішили зробити екскурсію двійнику Ілона Маска в Житомирі, допоки сам Маск працює над колонізацією Марса.

Репортаж з екскурсії показали на 5 каналі. 

Що відбувалося?

12 січня на 114-річчя космонавта Корольова Володимир Зеленський відвідав Житомир і запросив Ілона Маска побувати в житомирському музеї космонавтики. Запрошення Президент опублікував у твітері. 

Подорож журналісти 5 каналу уявляли очима Ілона Маска. Вони розповіли, що дорога з Києва до Житомира була швидкою, проте на під’їзді до міста мобільний інтернет працював погано. На їхню думку, Ілона Маска це б засмутило. 

У міській раді вони запитували про поклади літію, з якого виробляють батареї для електрокарів Tesla. Нещодавно заступник керівника Офісу президента сказав, що в Україні є літій. Проте працівники міськради відповіли картонному Маску, що нічого про це не знають.

Далі картонного Ілона Маска понесли в музей космонавтики. Директорка розповіла, що Корольов був схожий на Маска і також мріяв про політ на Марс. Під час екскурсії порівнювали космічні програми обох інженерів.

Міська рада Житомира додала, що готова прийняти такого важливого гостя. Запевняють – йому не буде нудно, адже вони влаштовують подорож у минуле космонавтики без машини часу. 

Раніше ми розповідали, що Ілон Маск зацінив українські ракетні двигуни. Кілька місяців тому блогер Everyday Astronaut опублікував допис про те, що дослідження походження радянських ракетних двигунів завершено. Він заявив, що в нього пішли на це місяці роботи.

Маск у відповідь на цей твіт написав: «Це непросто! Я доволі довго дивився на… українські двигуни. Вони гарні».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь