Спецпроєкти

Компанія Lenovo стала партнером турнірів з кіберспорту в Україні


Компанія Lenovo з брендом Legion виступила титульним партнером турнірів Української Професійної Кіберспортивної Асоціації (UPEA).

Про це повідомляє UPEA.

У партнерстві з Lenovo Legion у 2021 році відбудеться 14 кіберспортивних турнірів: Шкільні та Студентські Ліги, Кубок України, а також Чемпіонат України.

Що це означає?

Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація (UPEA) – громадська спілка, мета якої – побудувати прозору всеукраїнську систему турнірів, що об’єднує усіх охочих від початківців до професіоналів та створює соціальний ліфт, а також залучити державу до популяризації кіберспорту в Україні.

Наприкінці 2020 року UPEA анонсувала турнірний сезон 2021, що стане найбільшим за всю історію кіберспорту в Україні з призовим фондом понад 5 000 000 грн.

У межах партнерства разом з Lenovo Legion Асоціація також планує провести низку шоу-матчів серед учасників соціального проєкту UPEA «Відповідальність Ліга» і командою Ageless Shooters.

«Ми дуже раді початку нашої співпраці з компанією Lenovo. Для Lenovo це вже не перший досвід у кіберспорті, і ми вдячні, що така технологічна компанія обрала підтримати саме турніри UPEA. Я впевнений, попереду нас чекає дуже плідна й ефективна співпраця, і разом ми зможемо вивести кіберспорт в Україні на новий рівень», – прокоментував голова правління UPEA Олександр Кохановський.

Раніше ми розповідали, що за останній рік в Україні значно виросла кількість геймерів

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь