Спецпроєкти

Податкова онлайн і електронний підпис: плани Мінцифри на 2021 рік


Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров анонсував нові проєкти та сервіси, які запустить Мінцифра в першому кварталі 2021 року. 

Про це повідомляють на сайті Мінцифри. 

Запустять Дія ID, зміна місця проживання, будівельні послуги класів СС2 та СС3, податкові онлайн-послуги, електронний медичний висновок та автоматична реєстрація бізнесу.

Як це працює?

Дія ID – сучасний цифровий підпис. Це дозволить підписувати документи у смартфоні, отримувати адміністративні та фінансові послуги.

Зміна місця реєстрації – для реалізації цієї послуги було ухвалено постанову, що впроваджує експериментальний проєкт з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання в електронному форматі. 

Будівельні послуги класів СС2 та СС3 – реєстрація початку будівництва і введення в експлуатацію. 

ФОП-онлайн – можна буде автоматично реєструвати бізнес, без участи реєстратора. Для цього готуються відповідні зміни до законодавства. 

Електронний лікарняний – це буде електронний аркуш про непрацездатність людини.

Податкова онлайн – буде переведено в Дію послуги кабінету платника податків.

«Для запуску усіх цих сервісів Мінцифра розробила методологію та синхронізувалася з командами, щоб покращити кожен проєкт», – зазначається в повідомленні. 

Раніше ми розповідали, що Мінцифра запустила новий сервіс, де можна буде подавати запити та петиції. 

Сервіс «Взаємодія» покликаний спростити діалог між громадянами, державним службовцям, громадським організаціям та представникам ЗМІ.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь