Спецпроєкти

Наливають вино та контролюють вашу активність: на технологічній виставці представили нових роботів. Вони класні


На щорічній виставці побутової електроніки CES компанія Samsung представила розумних помічників по дому. Роботи призначені допомогати в господарстві.

Оскільки виставка відбувається цьогоріч онлайн, ролик з презентацією девайсів виклали на офіційному ютуб-каналі Samsung.

Робот, що наливає вам вино

У робота Bot Handy є роботизована рука. Він може завантажувати посудомийну машину, сервірувати стіл та наливати напої. У робота є дві камери — в основному корпусі та руці. За їхньою допомогою робот  може ідентифікувати об’єкти різних розмірів, форм і ваги.

Samsung заявив, що їхній Bot Handy навіть навчили визначати склад матеріалу предмета і використовувати необхідну силу для його захоплення і переміщення.

Робот — особистий секретар

Робота Bot Care ще називають особистим помічником і компаньйоном. У нього вбудований штучний інтелект, який стежить за всілякими важливими дрібницями у вашому житті.

У компанії заявляють, що Bot Care вміє розпізнавати і розуміти поведінку й емоції людини. Наприклад, він може порадити власнику встати і розім’яти ноги, якщо думає, що той занадто довго сидить за комп’ютером. Bot Care також може підключити користувача до конференц-зв’язку за допомогою зручного вбудованого дисплея.

Розумний пилосос

Також презентували робот-пилосос JetBot 90 AI +, який використовує LiDAR і кілька 3D-сенсорів для побудови оптимального маршруту під час прибирання. Це допомагає йому прибиратися максимально ефективно.

Samsung нині тестує прототипи цих роботів і не повідомляє, коли вони надійдуть у продаж.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь