Спецпроєкти

Disney закриває студію, яка створила мультфільми про Льодовиковий період


Корпорація Disney закриває студію Blue Sky Studios, яка працювала майже 25 років і створила 13 мультфільмів, зокрема «Льодовиковий період».

Про це повідомляє Deadline.

Що відбувається?

Через пандемію корпорація Disney зазнала колосальних збитків. Загалом компанія втратила за рік 2,83 млрд доларів. Тому рішення закриття студії було вимушеним.

«Враховуючи поточні економічні реалії, після довгих розглядів та оцінок ми ухвалили складне рішення закрити кінопроєкти в студії Blue Sky», — заявили в Disney.

Студію Blue Sky Studios заснували ще 1987 року, але компанія Disney придбала її тільки у 2019 році. Загалом студія випустила 13 мультфільмів. Найпопулярнішими її проєктами були кілька частин «Льодовикового періоду» (касові збори 3 млрд доларів), «Ріо», «Фердинанд». 

Останньою роботою студії став мультфільм «Шпигуни під прикриттям» 2019 року. Виробництво запланованого на 2022 рік мультфільму «Німона» скасовують. 

Як пише Variety, у студії працювало 450 людей. Усіх їх звільнять у квітні 2021 року. Дехто з них матиме змогу перейти на студії Walt Disney Animation Studios і Pixar.

Раніше ми розповідали, що Disney+ заблокував доступ до деяких мультфільмів через зображення расистських стереотипів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь