Спецпроєкти

Google закриває свої студії, що розробляли ігри для сервісу Stadia


Google припиняє роботу власних студій, що розробляли відеоігри для стримінгового сервісу хмарного геймінгу Stadia.

Про це повідомив у своєму блозі Google.

Що відбувається?

Google більше не розроблятиме відеоігри для Stadia, окрім тих, що вже анонсовані. У компанії запевнили, що геймерам не варто хвилюватися за майбутнє платформи. Google продовжить інвестувати в Stadia і Stadia Pro, і надалі на ресурсі з’являтимуться ігри від інших виробників. 

«Створення найкращих у своєму класі ігор із нуля вимагає багато років і значних інвестицій, а вартість зростає в геометричній прогресії. Беручи до уваги нашу спрямованість на використання перевірених технологій Stadia, ми вирішили, що не будемо більше інвестувати в надання ексклюзивного контенту від нашої внутрішньої команди розробників», ─ заявили в Google.

Власні ігрові студії Google в Лос-Анджелесі й Монреалі, у яких налічувалося понад 150 співробітників, розформують, а працівників переведуть в інші підрозділи компанії.

Раніше ми розповідали, що Google запустив віртуальну екскурсію Стародавнім Єгиптом. Будь-хто може зайти на цей розділ і відвідати віртуальну екскурсію важливими місцями Єгипту та дізнатися їхню історію.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь