Спецпроєкти

Мінцифри запустило освітній проєкт «Слухай» для підготовки до ЗНО


Мінцифри разом з українськими зірками підтримали проєкт «Слухай» ─ онлайн-бібліотеку аудіокниг українською мовою. 

Про це повідомляє Мінцифри.

Що це означає?

Освітній проєкт «Слухай» став переможцем у конкурсі HackCorona. Ідеятон ініціювали навесні 2020 року з метою допомогти українцям протистояти пандемії COVID-19.

«Слухай» ─ це найбільша онлайн-бібліотека аудіокниг українською мовою, озвучених голосами зірок. Уже можна безплатно послухати добірку із 60 аудіокниг із творами української літератури, що входять до програми ЗНО.

«Цифровізація створює нові можливості для якісної освіти. Вона забезпечує свободу взаємодії, інтерактивні інструменти, якими може користуватися кожен, незалежно від місця проживання – чи це маленьке містечко, чи мегаполіс. На карантині всі перейшли на навчання онлайн. Нові цифрові рішення в галузі освіти набули особливої актуальності. Проєкт “Слухай” влучив просто в ціль – запропонував озвучити книги з програми ЗНО. Ми й надалі будемо підтримувати такі соціальні ініціативи, які сприяють побудові цифрової держави», ─ зазначив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

До озвучення книг і віршів долучилися: Олена Кравець, Євген Кошовий, Олександр Пікалов, Степан Казанін, Юрій Великий, Володимир Мартинець, Анастасія Оруджова, Володимир Шумко, Марта Адамчук, Ната Жижченко, Ліля Ребрик, Даша Астаф’єва, Гарік Корогодський, Тетяна Буд, Олег Скрипка та Іван Дорн.

«Проєкт «Слухай» – про нову українську ідентичність. Це бібліотека нового покоління з великою соціальною місією – зробити освіту більш інклюзивною та пристосованою до нового світового порядку», – поділився думками автор проєкту, громадський діяч Олександр Барабошко. 

Раніше ми розповідали, що Мінцифри презентувало освітній серіал про кібергігієну. «Основи кібергігієни» розрахований на широку авдиторію, зокрема держслужбовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування. Після перегляду всіх серій можна скласти фінальне тестування й отримати сертифікат. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь